Ekran: 48.5 in, IPS, W-LED, 3840 x 1600 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 450 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 5000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 144 Hz
sRGB: 135 %,
Adobe RGB: 90 %
Ölçülər: 896.62 x 645 x 111.76 mm
Çəki: 7.62 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | LG |
| Seriya | UF680 |
| Model | 49UF680V |
| Modelin alternativ adı | 38GL950G-B |
| Model ili | 2018 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 48.5 in (inches) |
| Diaqonal | 952.5 mm (millimeters) 95.25 cm (centimeters) 37.5 in (inches) 3.125 ft (feet) |
| En | 879.36 mm (millimeters) 87.936 cm (centimeters) 34.6205 in (inches) 2.885 ft (feet) |
| Hündürlük | 604 mm (millimeters) 60.4 cm (centimeters) 23.7795 in (inches) 1.9816 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 2300 mm (millimeters) 230 cm (centimeters) 90.5512 in (inches) 7.5459 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | LG Display |
| Panel modeli | LM375QW2-SSA1 |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 2.4:1 |
| İcazə | 3840 x 1600 pixels |
| Piksel addımı | 0.229 mm (millimeters) 0.0229 cm (centimeters) 0.009 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 111 ppi (pixels per inch) 43 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 91.84 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 135 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 90 % (percent) |
| DCI P3 | 98 % (percent) |
| Parlaqlıq | 450 cd/m² (candela per square meter) |
| Pik parlaqlıq | 500 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 5000000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Maksimum cavab müddəti | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 144 Hz (hertz) |
| Overclock - 175 Hz |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 85 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 154 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 896.62 mm (millimeters) 89.662 cm (centimeters) 35.3 in (inches) 2.9417 ft (feet) |
| Hündürlük | 645 mm (millimeters) 64.5 cm (centimeters) 25.3937 in (inches) 2.1161 ft (feet) |
| Dərinlik | 111.76 mm (millimeters) 11.176 cm (centimeters) 4.4 in (inches) 0.3667 ft (feet) |
| Çəki | 7.62 kg (kilograms) 16.8 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 896.62 mm (millimeters) 89.662 cm (centimeters) 35.3 in (inches) 2.9417 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 441.96 mm (millimeters) 44.196 cm (centimeters) 17.4 in (inches) 1.45 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 287 mm (millimeters) 28.7 cm (centimeters) 11.2992 in (inches) 0.9416 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 10 kg (kilograms) 22.05 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 110 mm (millimeters) 11 cm (centimeters) 4.3307 in (inches) 0.3609 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 15 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (upstream) 2 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 6-Axis Control Black Stabilizer Crosshair Flicker-free technology DDC/CI Dynamic Action Sync Nano IPS Nvidia G-SYNC Technology Sphere lighting Wide Color Gamut |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | BSMI CCC CE cTick ENERGY STAR FCC Class B UL/cUL |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot |