Ekran: 48.5 in, IPS, W-LED, 3840 x 1600 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 450 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 5000000 : 1
Yenileme hızı: 144 Hz
sRGB: 135 %,
Adobe RGB: 90 %
Boyutlar: 896.62 x 645 x 111.76 mm
Ağırlık: 7.62 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | LG |
| Seri | UF680 |
| Model | 49UF680V |
| Model takma adı | 38GL950G-B |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 48.5 in (inches) |
| Diyagonal | 952.5 mm (millimeters) 95.25 cm (centimeters) 37.5 in (inches) 3.125 ft (feet) |
| Genişlik | 879.36 mm (millimeters) 87.936 cm (centimeters) 34.6205 in (inches) 2.885 ft (feet) |
| Yükseklik | 604 mm (millimeters) 60.4 cm (centimeters) 23.7795 in (inches) 1.9816 ft (feet) |
| Kavis yarıçapı | 2300 mm (millimeters) 230 cm (centimeters) 90.5512 in (inches) 7.5459 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel modeli | LM375QW2-SSA1 |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 2.4:1 |
| Çözünürlük | 3840 x 1600 pixels |
| Piksel aralığı | 0.229 mm (millimeters) 0.0229 cm (centimeters) 0.009 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 111 ppi (pixels per inch) 43 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 91.84 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 135 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 90 % (percent) |
| DCI P3 | 98 % (percent) |
| Parlaklık | 450 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 500 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 5000000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Maksimum tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 144 Hz (hertz) |
| Overclock - 175 Hz |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 85 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 154 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 896.62 mm (millimeters) 89.662 cm (centimeters) 35.3 in (inches) 2.9417 ft (feet) |
| Yükseklik | 645 mm (millimeters) 64.5 cm (centimeters) 25.3937 in (inches) 2.1161 ft (feet) |
| Derinlik | 111.76 mm (millimeters) 11.176 cm (centimeters) 4.4 in (inches) 0.3667 ft (feet) |
| Ağırlık | 7.62 kg (kilograms) 16.8 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 896.62 mm (millimeters) 89.662 cm (centimeters) 35.3 in (inches) 2.9417 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 441.96 mm (millimeters) 44.196 cm (centimeters) 17.4 in (inches) 1.45 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 287 mm (millimeters) 28.7 cm (centimeters) 11.2992 in (inches) 0.9416 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 10 kg (kilograms) 22.05 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 110 mm (millimeters) 11 cm (centimeters) 4.3307 in (inches) 0.3609 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 15 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (upstream) 2 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | 6-Axis Control Black Stabilizer Crosshair Flicker-free technology DDC/CI Dynamic Action Sync Nano IPS Nvidia G-SYNC Technology Sphere lighting Wide Color Gamut |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | BSMI CCC CE cTick ENERGY STAR FCC Class B UL/cUL |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot |