Ekran: 27 in, H-IPS, CCFL, 2560 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 8000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 56 Hz - 76 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 96 %,
NTSC: 102 %
Ölçülər: 646.71 x 385.67 x 93 mm
Çəki: 7.72 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Dell |
| Seriya | UltraSharp |
| Model | UltraSharp U2711 |
| Model ili | 2010 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 27 in (inches) |
| Diaqonal | 685.8 mm (millimeters) 68.58 cm (centimeters) 27 in (inches) 2.25 ft (feet) |
| En | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Hündürlük | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | LG Display |
| Panel modeli | LM270WQ2-SLA1 |
| Panel növü | H-IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel addımı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 80.31 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | CCFL |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 96 % (percent) |
| NTSC (1953) | 102 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 8000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 6 ms (milliseconds) 0.0060 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 25 ms (milliseconds) 0.0250 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| CIE1976 - 110% CIE1931 - 102% |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 89 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 56 Hz - 76 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 2.5 A (amperes) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 2 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 50 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 113 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 140 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 646.71 mm (millimeters) 64.671 cm (centimeters) 25.461 in (inches) 2.1218 ft (feet) |
| Hündürlük | 385.67 mm (millimeters) 38.567 cm (centimeters) 15.1839 in (inches) 1.2653 ft (feet) |
| Dərinlik | 93 mm (millimeters) 9.3 cm (centimeters) 3.6614 in (inches) 0.3051 ft (feet) |
| Çəki | 7.72 kg (kilograms) 17.02 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 646.71 mm (millimeters) 64.671 cm (centimeters) 25.461 in (inches) 2.1218 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 427.83 mm (millimeters) 42.783 cm (centimeters) 16.8437 in (inches) 1.4036 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 199.95 mm (millimeters) 19.995 cm (centimeters) 7.872 in (inches) 0.656 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 10.46 kg (kilograms) 23.06 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 90 mm (millimeters) 9 cm (centimeters) 3.5433 in (inches) 0.2953 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 40 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 40 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 4 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 (upstream) 4 x USB 2.0 (downstream) 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1.2 2 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub 1 x AV Composite In (Video + L/R) 1 x AV Component In (YPbPr + L/R) 3 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | DDC/CI |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR TCO Certified Displays |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 3048 m (meters) 10000 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 10668 m (meters) 35000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | D-sub cable DisplayPort cable DVI-D cable USB 2.0 upstream cable |