Ekran: 27 in, H-IPS, CCFL, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 8000000 : 1
Yenileme hızı: 56 Hz - 76 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 96 %,
NTSC: 102 %
Boyutlar: 646.71 x 385.67 x 93 mm
Ağırlık: 7.72 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Dell |
| Seri | UltraSharp |
| Model | UltraSharp U2711 |
| Model yılı | 2010 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 685.8 mm (millimeters) 68.58 cm (centimeters) 27 in (inches) 2.25 ft (feet) |
| Genişlik | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel modeli | LM270WQ2-SLA1 |
| Panel tipi | H-IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 80.31 % (percent) |
| Arka aydınlatma | CCFL |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 96 % (percent) |
| NTSC (1953) | 102 % (percent) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 8000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 6 ms (milliseconds) 0.0060 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 25 ms (milliseconds) 0.0250 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| CIE1976 - 110% CIE1931 - 102% |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 89 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 56 Hz - 76 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 2.5 A (amperes) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 2 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 50 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 113 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 140 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 646.71 mm (millimeters) 64.671 cm (centimeters) 25.461 in (inches) 2.1218 ft (feet) |
| Yükseklik | 385.67 mm (millimeters) 38.567 cm (centimeters) 15.1839 in (inches) 1.2653 ft (feet) |
| Derinlik | 93 mm (millimeters) 9.3 cm (centimeters) 3.6614 in (inches) 0.3051 ft (feet) |
| Ağırlık | 7.72 kg (kilograms) 17.02 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 646.71 mm (millimeters) 64.671 cm (centimeters) 25.461 in (inches) 2.1218 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 427.83 mm (millimeters) 42.783 cm (centimeters) 16.8437 in (inches) 1.4036 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 199.95 mm (millimeters) 19.995 cm (centimeters) 7.872 in (inches) 0.656 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 10.46 kg (kilograms) 23.06 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 90 mm (millimeters) 9 cm (centimeters) 3.5433 in (inches) 0.2953 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 40 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 40 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 4 ° (degrees) |
| Geri eğim | 21 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 (upstream) 4 x USB 2.0 (downstream) 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1.2 2 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub 1 x AV Composite In (Video + L/R) 1 x AV Component In (YPbPr + L/R) 3 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | DDC/CI |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR TCO Certified Displays |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 3048 m (meters) 10000 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 10668 m (meters) 35000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | D-sub cable DisplayPort cable DVI-D cable USB 2.0 upstream cable |