Ekran: 27 in, VA, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1,
Dinamik kontrast: 3000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 180 Hz
sRGB: 98 %,
Adobe RGB: 90 %
Ölçülər: 617.1 x 366 x 45.9 mm
Çəki: 4.53 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Cooler Master |
| Model | GM2711 |
| Modelin alternativ adı | CMI-GM2711 |
| Model ili | 2023 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 27 in (inches) |
| Diaqonal | 684.66 mm (millimeters) 68.466 cm (centimeters) 26.9551 in (inches) 2.2463 ft (feet) |
| En | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Hündürlük | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel addımı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 88.69 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 98 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 90 % (percent) |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Pik parlaqlıq | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 3000000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 3 ms (milliseconds) 0.0030 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 180 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 36.74 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 41 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 617.1 mm (millimeters) 61.71 cm (centimeters) 24.2953 in (inches) 2.0246 ft (feet) |
| Hündürlük | 366 mm (millimeters) 36.6 cm (centimeters) 14.4094 in (inches) 1.2008 ft (feet) |
| Dərinlik | 45.9 mm (millimeters) 4.59 cm (centimeters) 1.8071 in (inches) 0.1506 ft (feet) |
| Çəki | 4.53 kg (kilograms) 9.99 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 617.1 mm (millimeters) 61.71 cm (centimeters) 24.2953 in (inches) 2.0246 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 451.4 mm (millimeters) 45.14 cm (centimeters) 17.7717 in (inches) 1.481 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 290.6 mm (millimeters) 29.06 cm (centimeters) 11.4409 in (inches) 0.9534 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 5.98 kg (kilograms) 13.18 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 838 mm (millimeters) 83.8 cm (centimeters) 32.9921 in (inches) 2.7493 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 486 mm (millimeters) 48.6 cm (centimeters) 19.1339 in (inches) 1.5945 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 128 mm (millimeters) 12.8 cm (centimeters) 5.0394 in (inches) 0.4199 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 7.523 kg (kilograms) 16.59 lbs (pounds) |
| Stend eni | 273.7 mm (millimeters) 27.37 cm (centimeters) 10.7756 in (inches) 0.898 ft (feet) |
| Stend dərinliyi | 290.6 mm (millimeters) 29.06 cm (centimeters) 11.4409 in (inches) 0.9534 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 110 mm (millimeters) 11 cm (centimeters) 4.3307 in (inches) 0.3609 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 15 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 15 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Adaptive-Sync technology AMD FreeSync Premium Flicker-free technology Low Blue Light Overdrive |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | TUV Rheinland Flicker-free Certified TUV Rheinland Low Blue Light Certified (Hardware Solution) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable (optional) HDMI cable (optional) USB Type-C cable (optional) USB Type-A to Type-B cable (optional) |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |