Ekran: 27 in, VA, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 350 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1,
Dinamik kontrast: 3000000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 180 Hz
sRGB: 98 %,
Adobe RGB: 90 %
Boyutlar: 617.1 x 366 x 45.9 mm
Ağırlık: 4.53 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Cooler Master |
| Model | GM2711 |
| Model takma adı | CMI-GM2711 |
| Model yılı | 2023 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 684.66 mm (millimeters) 68.466 cm (centimeters) 26.9551 in (inches) 2.2463 ft (feet) |
| Genişlik | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 88.69 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 98 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 90 % (percent) |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 3000000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 3 ms (milliseconds) 0.0030 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 180 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 36.74 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 41 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 617.1 mm (millimeters) 61.71 cm (centimeters) 24.2953 in (inches) 2.0246 ft (feet) |
| Yükseklik | 366 mm (millimeters) 36.6 cm (centimeters) 14.4094 in (inches) 1.2008 ft (feet) |
| Derinlik | 45.9 mm (millimeters) 4.59 cm (centimeters) 1.8071 in (inches) 0.1506 ft (feet) |
| Ağırlık | 4.53 kg (kilograms) 9.99 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 617.1 mm (millimeters) 61.71 cm (centimeters) 24.2953 in (inches) 2.0246 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 451.4 mm (millimeters) 45.14 cm (centimeters) 17.7717 in (inches) 1.481 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 290.6 mm (millimeters) 29.06 cm (centimeters) 11.4409 in (inches) 0.9534 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 5.98 kg (kilograms) 13.18 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 838 mm (millimeters) 83.8 cm (centimeters) 32.9921 in (inches) 2.7493 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 486 mm (millimeters) 48.6 cm (centimeters) 19.1339 in (inches) 1.5945 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 128 mm (millimeters) 12.8 cm (centimeters) 5.0394 in (inches) 0.4199 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 7.523 kg (kilograms) 16.59 lbs (pounds) |
| Stand genişliği | 273.7 mm (millimeters) 27.37 cm (centimeters) 10.7756 in (inches) 0.898 ft (feet) |
| Stand derinliği | 290.6 mm (millimeters) 29.06 cm (centimeters) 11.4409 in (inches) 0.9534 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 110 mm (millimeters) 11 cm (centimeters) 4.3307 in (inches) 0.3609 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 15 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 15 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Adaptive-Sync technology AMD FreeSync Premium Flicker-free technology Low Blue Light Overdrive |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | TUV Rheinland Flicker-free Certified TUV Rheinland Low Blue Light Certified (Hardware Solution) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable (optional) HDMI cable (optional) USB Type-C cable (optional) USB Type-A to Type-B cable (optional) |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |