Ekran: 35 in, AMVA, W-LED, 3440 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 300 cd/m²
Statik kontrast: 2500 : 1,
Dinamik kontrast: 200000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 100 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 75 %
Ölçülər: 833.95 x 395.55 x 94.49 mm
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | BenQ |
| Model | EX3501R |
| Model ili | 2017 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 35 in (inches) |
| Diaqonal | 889 mm (millimeters) 88.9 cm (centimeters) 35 in (inches) 2.9167 ft (feet) |
| En | 819.408 mm (millimeters) 81.9408 cm (centimeters) 32.2602 in (inches) 2.6883 ft (feet) |
| Hündürlük | 345.888 mm (millimeters) 34.5888 cm (centimeters) 13.6176 in (inches) 1.1348 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 1800 mm (millimeters) 180 cm (centimeters) 70.8661 in (inches) 5.9055 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | AU Optronics |
| Panel modeli | M350QVR01.1 |
| Panel növü | AMVA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 2.389:1 |
| İcazə | 3440 x 1440 pixels |
| Piksel addımı | 0.238 mm (millimeters) 0.0238 cm (centimeters) 0.0094 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 106 ppi (pixels per inch) 41 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 85.92 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 75 % (percent) |
| DCI P3 | 85 % (percent) |
| Parlaqlıq | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 2500 : 1 |
| Dinamik kontrast | 200000000 : 1 |
| HDR | HDR10 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 15 ms (milliseconds) 0.0150 s (seconds) |
| Maksimum cavab müddəti | 20 ms (milliseconds) 0.0200 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 15 ms (milliseconds) 0.0150 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 28 kHz - 155 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 100 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 35 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 65.7 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 833.95 mm (millimeters) 83.395 cm (centimeters) 32.8327 in (inches) 2.7361 ft (feet) |
| Hündürlük | 395.55 mm (millimeters) 39.555 cm (centimeters) 15.5728 in (inches) 1.2977 ft (feet) |
| Dərinlik | 94.49 mm (millimeters) 9.449 cm (centimeters) 3.7201 in (inches) 0.31 ft (feet) |
| Stendlə en | 833.95 mm (millimeters) 83.395 cm (centimeters) 32.8327 in (inches) 2.7361 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 444.02 mm (millimeters) 44.402 cm (centimeters) 17.4811 in (inches) 1.4568 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 224.08 mm (millimeters) 22.408 cm (centimeters) 8.822 in (inches) 0.7352 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 10.4 kg (kilograms) 22.93 lbs (pounds) |
| Qutu çəkisi | 16.4 kg (kilograms) 36.16 lbs (pounds) |
| Rənglər | Gray |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | No |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 60 mm (millimeters) 6 cm (centimeters) 2.3622 in (inches) 0.1969 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x USB 3.0 (downstream) 1 x USB 3.1 (Type-C) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMA (Advanced Motion Accelerator) AMD FreeSync technology Brightness Intelligence Plus Flicker-free technology Low Blue light Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR TCO Displays |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable - mini-DP to DP HDMI cable USB Type-C cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |