Ekran: 35 in, AMVA, W-LED, 3440 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 300 cd/m²
Statik kontrast: 2500 : 1,
Dinamik kontrast: 200000000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 100 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 75 %
Boyutlar: 833.95 x 395.55 x 94.49 mm
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | BenQ |
| Model | EX3501R |
| Model yılı | 2017 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 35 in (inches) |
| Diyagonal | 889 mm (millimeters) 88.9 cm (centimeters) 35 in (inches) 2.9167 ft (feet) |
| Genişlik | 819.408 mm (millimeters) 81.9408 cm (centimeters) 32.2602 in (inches) 2.6883 ft (feet) |
| Yükseklik | 345.888 mm (millimeters) 34.5888 cm (centimeters) 13.6176 in (inches) 1.1348 ft (feet) |
| Kavis yarıçapı | 1800 mm (millimeters) 180 cm (centimeters) 70.8661 in (inches) 5.9055 ft (feet) |
| Panel üreticisi | AU Optronics |
| Panel modeli | M350QVR01.1 |
| Panel tipi | AMVA |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 2.389:1 |
| Çözünürlük | 3440 x 1440 pixels |
| Piksel aralığı | 0.238 mm (millimeters) 0.0238 cm (centimeters) 0.0094 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 106 ppi (pixels per inch) 41 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 85.92 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 75 % (percent) |
| DCI P3 | 85 % (percent) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 2500 : 1 |
| Dinamik kontrast | 200000000 : 1 |
| HDR | HDR10 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 15 ms (milliseconds) 0.0150 s (seconds) |
| Maksimum tepki süresi | 20 ms (milliseconds) 0.0200 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 15 ms (milliseconds) 0.0150 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 28 kHz - 155 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 100 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 35 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 65.7 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 833.95 mm (millimeters) 83.395 cm (centimeters) 32.8327 in (inches) 2.7361 ft (feet) |
| Yükseklik | 395.55 mm (millimeters) 39.555 cm (centimeters) 15.5728 in (inches) 1.2977 ft (feet) |
| Derinlik | 94.49 mm (millimeters) 9.449 cm (centimeters) 3.7201 in (inches) 0.31 ft (feet) |
| Stand ile genişlik | 833.95 mm (millimeters) 83.395 cm (centimeters) 32.8327 in (inches) 2.7361 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 444.02 mm (millimeters) 44.402 cm (centimeters) 17.4811 in (inches) 1.4568 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 224.08 mm (millimeters) 22.408 cm (centimeters) 8.822 in (inches) 0.7352 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 10.4 kg (kilograms) 22.93 lbs (pounds) |
| Kutu ağırlığı | 16.4 kg (kilograms) 36.16 lbs (pounds) |
| Renkler | Gray |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | No |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 60 mm (millimeters) 6 cm (centimeters) 2.3622 in (inches) 0.1969 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x USB 3.0 (downstream) 1 x USB 3.1 (Type-C) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMA (Advanced Motion Accelerator) AMD FreeSync technology Brightness Intelligence Plus Flicker-free technology Low Blue light Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR TCO Displays |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable - mini-DP to DP HDMI cable USB Type-C cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |