Ekran: 54.6 in, VA, Direct LED, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 50 Hz / 60 Hz
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), Clear QAM, ATSC
Ölçülər: 1246.1 x 649 x 62 mm
Çəki: 16.3 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Vizio |
| Seriya | E |
| Model | E55-F1 |
| Model ili | 2018 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 54.6 in (inches) |
| Diaqonal | 1388 mm (millimeters) 138.8 cm (centimeters) 54.6457 in (inches) 4.5538 ft (feet) |
| En | 1209.6 mm (millimeters) 120.96 cm (centimeters) 47.622 in (inches) 3.9685 ft (feet) |
| Hündürlük | 680.4 mm (millimeters) 68.04 cm (centimeters) 26.7874 in (inches) 2.2323 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.571 mm (millimeters) 0.0571 cm (centimeters) 0.0225 in (inches) 0.0019 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 40 ppi (pixels per inch) 15 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 101.77 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | Direct LED |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 90 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 1246.1 mm (millimeters) 124.61 cm (centimeters) 49.0591 in (inches) 4.0883 ft (feet) |
| Hündürlük | 649 mm (millimeters) 64.9 cm (centimeters) 25.5512 in (inches) 2.1293 ft (feet) |
| Dərinlik | 62 mm (millimeters) 6.2 cm (centimeters) 2.4409 in (inches) 0.2034 ft (feet) |
| Çəki | 16.3 kg (kilograms) 35.94 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 1123 mm (millimeters) 112.3 cm (centimeters) 44.2126 in (inches) 3.6844 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 710 mm (millimeters) 71 cm (centimeters) 27.9528 in (inches) 2.3294 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 260 mm (millimeters) 26 cm (centimeters) 10.2362 in (inches) 0.853 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 11.6 kg (kilograms) 25.57 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 200 x 200 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | No |
TV tuner
TV tuner müəyyən televiziya siqnalını qəbul etməyə və göstərməyə imkan verən qurğudur.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) Clear QAM ATSC |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 8 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 3 x HDMI 1.4 (ARC; CEC) 1 x Cable/Antenna In (Main; F-type female) 1 x AV Composite In (Video + L/R) 1 x Optical Audio Out 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Şəkil fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif şəkil formatlarını göstərə bilir.
| Şəkil formatları | JPEG |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | Remote control - NS-RC4NA-18 |