Ekran: 54.6 in, VA, Direct LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenileme hızı: 50 Hz / 60 Hz
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), Clear QAM, ATSC
Boyutlar: 1246.1 x 649 x 62 mm
Ağırlık: 16.3 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Vizio |
| Seri | E |
| Model | E55-F1 |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 54.6 in (inches) |
| Diyagonal | 1388 mm (millimeters) 138.8 cm (centimeters) 54.6457 in (inches) 4.5538 ft (feet) |
| Genişlik | 1209.6 mm (millimeters) 120.96 cm (centimeters) 47.622 in (inches) 3.9685 ft (feet) |
| Yükseklik | 680.4 mm (millimeters) 68.04 cm (centimeters) 26.7874 in (inches) 2.2323 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.571 mm (millimeters) 0.0571 cm (centimeters) 0.0225 in (inches) 0.0019 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 40 ppi (pixels per inch) 15 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 101.77 % (percent) |
| Arka aydınlatma | Direct LED |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 90 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 1246.1 mm (millimeters) 124.61 cm (centimeters) 49.0591 in (inches) 4.0883 ft (feet) |
| Yükseklik | 649 mm (millimeters) 64.9 cm (centimeters) 25.5512 in (inches) 2.1293 ft (feet) |
| Derinlik | 62 mm (millimeters) 6.2 cm (centimeters) 2.4409 in (inches) 0.2034 ft (feet) |
| Ağırlık | 16.3 kg (kilograms) 35.94 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 1123 mm (millimeters) 112.3 cm (centimeters) 44.2126 in (inches) 3.6844 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 710 mm (millimeters) 71 cm (centimeters) 27.9528 in (inches) 2.3294 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 260 mm (millimeters) 26 cm (centimeters) 10.2362 in (inches) 0.853 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 11.6 kg (kilograms) 25.57 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 200 x 200 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | No |
TV tuner
TV tuner, belirli türde TV sinyalini alıp görüntülemeyi sağlayan bir cihazdır.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) Clear QAM ATSC |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 8 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 3 x HDMI 1.4 (ARC; CEC) 1 x Cable/Antenna In (Main; F-type female) 1 x AV Composite In (Video + L/R) 1 x Optical Audio Out 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Görüntü dosyası formatları
Smart TV'ler farklı görüntü dosyası formatlarını gösterebilir.
| Görüntü formatları | JPEG |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | Remote control - NS-RC4NA-18 |