Ekran: 54.6 in, VA, Direct LED, 1366 x 768 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 176 ° / 176 °
Parlaqlıq: 220 cd/m²
Statik kontrast: 6000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 50 Hz / 60 Hz
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T, DVB-T2, DVB-C
Ölçülər: 729 x 432 x 75.95 mm
Çəki: 12 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Sceptre |
| Model | A558CV-UMC |
| Modelin alternativ adı | A550CV-UMC |
| Model ili | 2017 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 54.6 in (inches) |
| Diaqonal | 1388 mm (millimeters) 138.8 cm (centimeters) 54.6457 in (inches) 4.5538 ft (feet) |
| En | 1209.89 mm (millimeters) 120.989 cm (centimeters) 47.6334 in (inches) 3.9695 ft (feet) |
| Hündürlük | 680.23 mm (millimeters) 68.023 cm (centimeters) 26.7807 in (inches) 2.2317 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.779:1 |
| İcazə | 1366 x 768 pixels |
| Piksel addımı | 0.886 mm (millimeters) 0.0886 cm (centimeters) 0.0349 in (inches) 0.0029 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 29 ppi (pixels per inch) 11 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 261.33 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | Direct LED |
| Parlaqlıq | 220 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 6000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 176 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 176 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 7 ms (milliseconds) 0.0070 s (seconds) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.45 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 53 W (watts) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | A |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 729 mm (millimeters) 72.9 cm (centimeters) 28.7008 in (inches) 2.3917 ft (feet) |
| Hündürlük | 432 mm (millimeters) 43.2 cm (centimeters) 17.0079 in (inches) 1.4173 ft (feet) |
| Dərinlik | 75.95 mm (millimeters) 7.595 cm (centimeters) 2.9902 in (inches) 0.2492 ft (feet) |
| Çəki | 12 kg (kilograms) 26.46 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 729 mm (millimeters) 72.9 cm (centimeters) 28.7008 in (inches) 2.3917 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 461 mm (millimeters) 46.1 cm (centimeters) 18.1496 in (inches) 1.5125 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 179 mm (millimeters) 17.9 cm (centimeters) 7.0472 in (inches) 0.5873 ft (feet) |
| Rənglər | Black Gray |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 200 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | No |
TV tuner
TV tuner müəyyən televiziya siqnalını qəbul etməyə və göstərməyə imkan verən qurğudur.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C |
OS, tətbiqlər və proqram xüsusiyyətləri
Əməliyyat sistemi, tətbiqlər və proqram xüsusiyyətləri haqqında məlumat (mövcuddursa).
| Əməliyyat sistemi (OS) | Smart TV |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 8 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Şəbəkə
Digər cihazlarla məlumat mübadiləsi üçün dəstəklənən şəbəkə texnologiyaları və standartlar.
| Şəbəkə | LAN Wi-Fi 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) Wi-Fi Direct DLNA |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 3 x HDMI 1.4 (ARC) 1 x D-sub 1 x SCART 1 x AV Composite In 3.5 mm jack 1 x Video Component In 3.5 mm jack 1 x S/PDIF 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ 1.3 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | PVR |
Şəkil fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif şəkil formatlarını göstərə bilir.
| Şəkil formatları | JPEG GIF PNG |
Audio fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif audio formatlarını oynada bilir.
| Audio formatları/kodeklər | AAC (Advanced Audio Coding) eAAC+ / aacPlus v2 / HE-AAC v2 MIDI MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) WMA (Windows Media Audio, .wma) WAV (Waveform Audio File Format, .wav, .wave) |
Video fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif video formatlarını oynada bilir.
| Video formatları/kodeklər | 3GPP (3rd Generation Partnership Project, .3gp) AVI (Audio Video Interleaved, .avi) Flash Video (.flv, .f4v, .f4p, .f4a, .f4b) H.263 H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video H.265 / MPEG-H Part 2 / HEVC MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) QuickTime (.mov, .qt) MPEG-4 TS (MPEG Transport Stream, .ts, .tsv, .tsa) VC-1 VP9 VOB (Video Object, .VOB) VRO (DVD-VR, .VRO) WebM |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | Remote control - HTR-A18EU |