Ekran: 54.6 in, VA, Direct LED, 1366 x 768 pixels
Görüş açıları (Y/D): 176 ° / 176 °
Parlaklık: 220 cd/m²
Statik kontrast: 6000 : 1
Yenileme hızı: 50 Hz / 60 Hz
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T, DVB-T2, DVB-C
Boyutlar: 729 x 432 x 75.95 mm
Ağırlık: 12 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Sceptre |
| Model | A558CV-UMC |
| Model takma adı | A550CV-UMC |
| Model yılı | 2017 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 54.6 in (inches) |
| Diyagonal | 1388 mm (millimeters) 138.8 cm (centimeters) 54.6457 in (inches) 4.5538 ft (feet) |
| Genişlik | 1209.89 mm (millimeters) 120.989 cm (centimeters) 47.6334 in (inches) 3.9695 ft (feet) |
| Yükseklik | 680.23 mm (millimeters) 68.023 cm (centimeters) 26.7807 in (inches) 2.2317 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 8 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.779:1 |
| Çözünürlük | 1366 x 768 pixels |
| Piksel aralığı | 0.886 mm (millimeters) 0.0886 cm (centimeters) 0.0349 in (inches) 0.0029 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 29 ppi (pixels per inch) 11 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 261.33 % (percent) |
| Arka aydınlatma | Direct LED |
| Parlaklık | 220 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 6000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 176 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 176 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 7 ms (milliseconds) 0.0070 s (seconds) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.45 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 53 W (watts) |
| Enerji verimliliği sınıfı | A |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 729 mm (millimeters) 72.9 cm (centimeters) 28.7008 in (inches) 2.3917 ft (feet) |
| Yükseklik | 432 mm (millimeters) 43.2 cm (centimeters) 17.0079 in (inches) 1.4173 ft (feet) |
| Derinlik | 75.95 mm (millimeters) 7.595 cm (centimeters) 2.9902 in (inches) 0.2492 ft (feet) |
| Ağırlık | 12 kg (kilograms) 26.46 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 729 mm (millimeters) 72.9 cm (centimeters) 28.7008 in (inches) 2.3917 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 461 mm (millimeters) 46.1 cm (centimeters) 18.1496 in (inches) 1.5125 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 179 mm (millimeters) 17.9 cm (centimeters) 7.0472 in (inches) 0.5873 ft (feet) |
| Renkler | Black Gray |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 200 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | No |
TV tuner
TV tuner, belirli türde TV sinyalini alıp görüntülemeyi sağlayan bir cihazdır.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C |
İşletim sistemi, uygulamalar ve yazılım özellikleri
İşletim sistemi, uygulamalar ve varsa yazılım özellikleri hakkında bilgi.
| İşletim sistemi (OS) | Smart TV |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 8 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | LAN Wi-Fi 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) Wi-Fi Direct DLNA |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 3 x HDMI 1.4 (ARC) 1 x D-sub 1 x SCART 1 x AV Composite In 3.5 mm jack 1 x Video Component In 3.5 mm jack 1 x S/PDIF 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ 1.3 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | PVR |
Görüntü dosyası formatları
Smart TV'ler farklı görüntü dosyası formatlarını gösterebilir.
| Görüntü formatları | JPEG GIF PNG |
Ses dosyası formatları
Smart TV'ler farklı ses dosyası formatlarını oynatabilir.
| Ses formatları/kodekler | AAC (Advanced Audio Coding) eAAC+ / aacPlus v2 / HE-AAC v2 MIDI MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) WMA (Windows Media Audio, .wma) WAV (Waveform Audio File Format, .wav, .wave) |
Video dosyası formatları
Smart TV'ler çeşitli video dosyası formatlarını oynatabilir.
| Video formatları/kodekler | 3GPP (3rd Generation Partnership Project, .3gp) AVI (Audio Video Interleaved, .avi) Flash Video (.flv, .f4v, .f4p, .f4a, .f4b) H.263 H.264 / MPEG-4 Part 10 / AVC video H.265 / MPEG-H Part 2 / HEVC MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) QuickTime (.mov, .qt) MPEG-4 TS (MPEG Transport Stream, .ts, .tsv, .tsa) VC-1 VP9 VOB (Video Object, .VOB) VRO (DVD-VR, .VRO) WebM |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | Remote control - HTR-A18EU |