Ekran: 64.5 in, SVA, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 400 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1,
Dinamik kontrast: 50000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 30 Hz - 146 Hz
sRGB: 122 %,
Adobe RGB: 99 %,
NTSC: 102 %
Çəki: 25.7 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Samsung |
| Seriya | LS03R |
| Model | QE65LS03R |
| Modelin alternativ adı | QE65LS03RAUXXC QE65LS03RAUXZG |
| Model ili | 2018 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 64.5 in (inches) |
| Diaqonal | 1639 mm (millimeters) 163.9 cm (centimeters) 64.5276 in (inches) 5.3773 ft (feet) |
| En | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Hündürlük | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 1800 mm (millimeters) 180 cm (centimeters) 70.8661 in (inches) 5.9055 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | TP Vision |
| Panel modeli | TMP270WQ1 |
| Panel növü | SVA |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel addımı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 122 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 99 % (percent) |
| NTSC (1953) | 102 % (percent) |
| Parlaqlıq | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 50000000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 6 ms (milliseconds) 0.0060 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 160 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 30 Hz - 146 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 50 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 1453.9 mm (millimeters) 145.39 cm (centimeters) 57.2402 in (inches) 4.77 ft (feet) |
| Dərinlik | 42.5 mm (millimeters) 4.25 cm (centimeters) 1.6732 in (inches) 0.1394 ft (feet) |
| Çəki | 25.7 kg (kilograms) 56.66 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 612.1 mm (millimeters) 61.21 cm (centimeters) 24.0984 in (inches) 2.0082 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 470 mm (millimeters) 47 cm (centimeters) 18.5039 in (inches) 1.542 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 267.4 mm (millimeters) 26.74 cm (centimeters) 10.5276 in (inches) 0.8773 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 8.14 kg (kilograms) 17.95 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 693 mm (millimeters) 69.3 cm (centimeters) 27.2835 in (inches) 2.2736 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 520 mm (millimeters) 52 cm (centimeters) 20.4724 in (inches) 1.706 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 281 mm (millimeters) 28.1 cm (centimeters) 11.063 in (inches) 0.9219 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 11.2 kg (kilograms) 24.69 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black Silver |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 75 x 75 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 110 mm (millimeters) 11 cm (centimeters) 4.3307 in (inches) 0.3609 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 30 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 30 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 3.5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21.5 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 5 W (watts) |
| DTS |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB (mini) 1 x USB 3.0 (upstream) 4 x USB 3.0 (downstream) 2 x HDMI 2.0 2 x DisplayPort 1.2 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Microphone In 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMD FreeSync 2 technology Crosshair Flicker-free technology FPS Counter Low Blue Light |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | CE FCC Gost ENERGY STAR 7.0 TCO Certified Displays |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 85 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 3657.6 m (meters) 12000 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -25 °C - 55 °C (degrees Celsius) -13 °F - 131 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 93 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | Audio cable DisplayPort cable HDMI cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |