Ekran: 64.5 in, SVA, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 400 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1,
Dinamik kontrast: 50000000 : 1
Yenileme hızı: 30 Hz - 146 Hz
sRGB: 122 %,
Adobe RGB: 99 %,
NTSC: 102 %
Ağırlık: 25.7 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Samsung |
| Seri | LS03R |
| Model | QE65LS03R |
| Model takma adı | QE65LS03RAUXXC QE65LS03RAUXZG |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 64.5 in (inches) |
| Diyagonal | 1639 mm (millimeters) 163.9 cm (centimeters) 64.5276 in (inches) 5.3773 ft (feet) |
| Genişlik | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Kavis yarıçapı | 1800 mm (millimeters) 180 cm (centimeters) 70.8661 in (inches) 5.9055 ft (feet) |
| Panel üreticisi | TP Vision |
| Panel modeli | TMP270WQ1 |
| Panel tipi | SVA |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 122 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 99 % (percent) |
| NTSC (1953) | 102 % (percent) |
| Parlaklık | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 50000000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 6 ms (milliseconds) 0.0060 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 160 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 30 Hz - 146 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 50 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 1453.9 mm (millimeters) 145.39 cm (centimeters) 57.2402 in (inches) 4.77 ft (feet) |
| Derinlik | 42.5 mm (millimeters) 4.25 cm (centimeters) 1.6732 in (inches) 0.1394 ft (feet) |
| Ağırlık | 25.7 kg (kilograms) 56.66 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 612.1 mm (millimeters) 61.21 cm (centimeters) 24.0984 in (inches) 2.0082 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 470 mm (millimeters) 47 cm (centimeters) 18.5039 in (inches) 1.542 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 267.4 mm (millimeters) 26.74 cm (centimeters) 10.5276 in (inches) 0.8773 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 8.14 kg (kilograms) 17.95 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 693 mm (millimeters) 69.3 cm (centimeters) 27.2835 in (inches) 2.2736 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 520 mm (millimeters) 52 cm (centimeters) 20.4724 in (inches) 1.706 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 281 mm (millimeters) 28.1 cm (centimeters) 11.063 in (inches) 0.9219 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 11.2 kg (kilograms) 24.69 lbs (pounds) |
| Renkler | Black Silver |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 75 x 75 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 110 mm (millimeters) 11 cm (centimeters) 4.3307 in (inches) 0.3609 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 30 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 30 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 3.5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 21.5 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 5 W (watts) |
| DTS |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB (mini) 1 x USB 3.0 (upstream) 4 x USB 3.0 (downstream) 2 x HDMI 2.0 2 x DisplayPort 1.2 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Microphone In 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMD FreeSync 2 technology Crosshair Flicker-free technology FPS Counter Low Blue Light |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | CE FCC Gost ENERGY STAR 7.0 TCO Certified Displays |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 85 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 3657.6 m (meters) 12000 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -25 °C - 55 °C (degrees Celsius) -13 °F - 131 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 93 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | Audio cable DisplayPort cable HDMI cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |