Ekran: 49.5 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1300 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 59 Hz - 61 Hz
sRGB: 100 %,
NTSC: 78 %
Ölçülər: 1124.8 x 363.5 x 35.2 mm
Çəki: 4.4 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Samsung |
| Seriya | RU7410 |
| Model | UE50RU7410 |
| Modelin alternativ adı | UE50RU7410SXXN UE50RU7419UXZG |
| Model ili | 2016 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 49.5 in (inches) |
| Diaqonal | 1257 mm (millimeters) 125.7 cm (centimeters) 49.4882 in (inches) 4.124 ft (feet) |
| En | 596.74 mm (millimeters) 59.674 cm (centimeters) 23.4937 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Hündürlük | 335.66 mm (millimeters) 33.566 cm (centimeters) 13.215 in (inches) 1.1012 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | LG Display |
| Panel modeli | LM270WR3-SSA1 |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.155 mm (millimeters) 0.0155 cm (centimeters) 0.0061 in (inches) 0.0005 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 163 ppi (pixels per inch) 64 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 48.99 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| NTSC (1953) | 78 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1300 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 87 kHz - 90 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 59 Hz - 61 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.4 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.45 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 36 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 60 W (watts) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | B |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 1124.8 mm (millimeters) 112.48 cm (centimeters) 44.2835 in (inches) 3.6903 ft (feet) |
| Hündürlük | 363.5 mm (millimeters) 36.35 cm (centimeters) 14.311 in (inches) 1.1926 ft (feet) |
| Dərinlik | 35.2 mm (millimeters) 3.52 cm (centimeters) 1.3858 in (inches) 0.1155 ft (feet) |
| Çəki | 4.4 kg (kilograms) 9.7 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 612.7 mm (millimeters) 61.27 cm (centimeters) 24.122 in (inches) 2.0102 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 438.7 mm (millimeters) 43.87 cm (centimeters) 17.2717 in (inches) 1.4393 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 217.2 mm (millimeters) 21.72 cm (centimeters) 8.5512 in (inches) 0.7126 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 4.8 kg (kilograms) 10.58 lbs (pounds) |
| Rənglər | White Silver |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | No |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 15 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 3 W (watts) |
| DTS |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x USB 3.0 (downstream) 1 x USB 3.1 (Type-C) 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 (Input mini) 1 x DisplayPort 1.2 1 x DVI-D Dual Link 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMD FreeSync technology Blue Light Filter DDC/CI Flicker-free technology |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR TCO Displays 6.0 |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable DVI-D cable USB Type-C cable |