Ekran: 49.5 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1300 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenileme hızı: 59 Hz - 61 Hz
sRGB: 100 %,
NTSC: 78 %
Boyutlar: 1124.8 x 363.5 x 35.2 mm
Ağırlık: 4.4 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Samsung |
| Seri | RU7410 |
| Model | UE50RU7410 |
| Model takma adı | UE50RU7410SXXN UE50RU7419UXZG |
| Model yılı | 2016 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 49.5 in (inches) |
| Diyagonal | 1257 mm (millimeters) 125.7 cm (centimeters) 49.4882 in (inches) 4.124 ft (feet) |
| Genişlik | 596.74 mm (millimeters) 59.674 cm (centimeters) 23.4937 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.66 mm (millimeters) 33.566 cm (centimeters) 13.215 in (inches) 1.1012 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel modeli | LM270WR3-SSA1 |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.155 mm (millimeters) 0.0155 cm (centimeters) 0.0061 in (inches) 0.0005 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 163 ppi (pixels per inch) 64 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 48.99 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| NTSC (1953) | 78 % (percent) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1300 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 87 kHz - 90 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 59 Hz - 61 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.4 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.45 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 36 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 60 W (watts) |
| Enerji verimliliği sınıfı | B |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 1124.8 mm (millimeters) 112.48 cm (centimeters) 44.2835 in (inches) 3.6903 ft (feet) |
| Yükseklik | 363.5 mm (millimeters) 36.35 cm (centimeters) 14.311 in (inches) 1.1926 ft (feet) |
| Derinlik | 35.2 mm (millimeters) 3.52 cm (centimeters) 1.3858 in (inches) 0.1155 ft (feet) |
| Ağırlık | 4.4 kg (kilograms) 9.7 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 612.7 mm (millimeters) 61.27 cm (centimeters) 24.122 in (inches) 2.0102 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 438.7 mm (millimeters) 43.87 cm (centimeters) 17.2717 in (inches) 1.4393 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 217.2 mm (millimeters) 21.72 cm (centimeters) 8.5512 in (inches) 0.7126 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 4.8 kg (kilograms) 10.58 lbs (pounds) |
| Renkler | White Silver |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | No |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 15 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 3 W (watts) |
| DTS |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x USB 3.0 (downstream) 1 x USB 3.1 (Type-C) 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 (Input mini) 1 x DisplayPort 1.2 1 x DVI-D Dual Link 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMD FreeSync technology Blue Light Filter DDC/CI Flicker-free technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR TCO Displays 6.0 |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable DVI-D cable USB Type-C cable |