Ekran: 54.6 in, IPS, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1500 : 1
Yenilənmə tezliyi: 23 Hz - 86 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 98.5 %,
NTSC: 96.1 %
Ölçülər: 1230 x 378.6 x 46.6 mm
Çəki: 6.9 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | LG |
| Seriya | C7 |
| Model | OLED55C7V |
| Modelin alternativ adı | 55 Oled C7V |
| Model ili | 2018 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 54.6 in (inches) |
| Diaqonal | 684.7 mm (millimeters) 68.47 cm (centimeters) 26.9567 in (inches) 2.2464 ft (feet) |
| En | 1209.6 mm (millimeters) 120.96 cm (centimeters) 47.622 in (inches) 3.9685 ft (feet) |
| Hündürlük | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| LUT | 3D LUT 14 bits |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel addımı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 53 ppi (pixels per inch) 21 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 87.19 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 98.5 % (percent) |
| NTSC (1953) | 96.1 % (percent) |
| Rec. 2020 | 81.1 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1500 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 12 ms (milliseconds) 0.0120 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Wide Gamut W-LED |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 15 kHz - 92 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 23 Hz - 86 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 50 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 1230 mm (millimeters) 123 cm (centimeters) 48.4252 in (inches) 4.0354 ft (feet) |
| Hündürlük | 378.6 mm (millimeters) 37.86 cm (centimeters) 14.9055 in (inches) 1.2421 ft (feet) |
| Dərinlik | 46.6 mm (millimeters) 4.66 cm (centimeters) 1.8346 in (inches) 0.1529 ft (feet) |
| Çəki | 6.9 kg (kilograms) 15.21 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 640.2 mm (millimeters) 64.02 cm (centimeters) 25.2047 in (inches) 2.1004 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 395.7 mm (millimeters) 39.57 cm (centimeters) 15.5787 in (inches) 1.2982 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 233 mm (millimeters) 23.3 cm (centimeters) 9.1732 in (inches) 0.7644 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 9.7 kg (kilograms) 21.38 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm 100 x 200 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 90 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 170 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 170 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 35 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB (Type-C) 3 x USB 3.0 (upstream) 3 x USB 3.0 (downstream) 1 x Ethernet RJ45 2 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 (Output) 1 x DisplayPort 1.2 (Input mini) 1 x DisplayPort 1.2 |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Ambix4 Carbon Footprint Meter DisplaySync Pro EcoModes Human sensor Light sensor NaViSet software Picture-by-Picture Picture-in-Picture SpectraView II TileMatrix Wide Color Gamut XtraView |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | CE ENERGY STAR 7.0 ErP FCC Class B ISO 9241-307 MPR III RoHS TCO Certified Displays 7.0 UL/cUL |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 5 °C - 35 °C (degrees Celsius) 41 °F - 95 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 20 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -10 °C - 60 °C (degrees Celsius) 14 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 10 % - 85 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | Color calibration kit Color calibration sensor (MDSVSENSOR3) DisplayPort cable DisplayPort cable - mini-DP to DP Hood USB upstream cable |