Ekran: 69.5 in, VA, LED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 300 cd/m²
Statik kontrast: 4000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 50 Hz / 60 Hz
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T, DVB-T2, DVB-C
RAM: 1.6 GB
Yaddaş: 8 GB
Ölçülər: 1563 x 898.5 x 68.6 mm
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Continental Edison |
| Model | CELED70SA220B7 |
| Modelin alternativ adı | CELED 70SA220B7 |
| Model ili | 2020 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 69.5 in (inches) |
| Diaqonal | 1766 mm (millimeters) 176.6 cm (centimeters) 69.5276 in (inches) 5.794 ft (feet) |
| En | 1538.88 mm (millimeters) 153.888 cm (centimeters) 60.5858 in (inches) 5.0488 ft (feet) |
| Hündürlük | 865.62 mm (millimeters) 86.562 cm (centimeters) 34.0795 in (inches) 2.84 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.401 mm (millimeters) 0.0401 cm (centimeters) 0.0158 in (inches) 0.0013 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 63 ppi (pixels per inch) 24 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 94.85 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | LED |
| Parlaqlıq | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 4000 : 1 |
| HDR | HDR10 HDR |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 174 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 220 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 255 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | A |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 1563 mm (millimeters) 156.3 cm (centimeters) 61.5354 in (inches) 5.128 ft (feet) |
| Hündürlük | 898.5 mm (millimeters) 89.85 cm (centimeters) 35.374 in (inches) 2.9478 ft (feet) |
| Dərinlik | 68.6 mm (millimeters) 6.86 cm (centimeters) 2.7008 in (inches) 0.2251 ft (feet) |
| Stendlə en | 1563 mm (millimeters) 156.3 cm (centimeters) 61.5354 in (inches) 5.128 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 973 mm (millimeters) 97.3 cm (centimeters) 38.3071 in (inches) 3.1923 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 317 mm (millimeters) 31.7 cm (centimeters) 12.4803 in (inches) 1.04 ft (feet) |
| Qutu eni | 1730 mm (millimeters) 173 cm (centimeters) 68.1102 in (inches) 5.6759 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 1100 mm (millimeters) 110 cm (centimeters) 43.3071 in (inches) 3.6089 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 175 mm (millimeters) 17.5 cm (centimeters) 6.8898 in (inches) 0.5741 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 29.5 kg (kilograms) 65.04 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 400 x 200 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | No |
TV tuner
TV tuner müəyyən televiziya siqnalını qəbul etməyə və göstərməyə imkan verən qurğudur.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C |
Çip üzərində sistem (SoC)
Mərkəzi prosessor, qrafik prosessor və yaddaş haqqında məlumat.
| RAM həcmi | 1.6 GB (gigabytes) |
| RAM tipi | DDR3 |
| Yaddaş | 8 GB (gigabytes) |
| eMMC |
OS, tətbiqlər və proqram xüsusiyyətləri
Əməliyyat sistemi, tətbiqlər və proqram xüsusiyyətləri haqqında məlumat (mövcuddursa).
| Əməliyyat sistemi (OS) | Android 9.0 Pie |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 10 W (watts) |
| Dolby Digital DTS NICAM Stereo Surround Sound |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Şəbəkə
Digər cihazlarla məlumat mübadiləsi üçün dəstəklənən şəbəkə texnologiyaları və standartlar.
| Şəbəkə | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5 |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 4 x HDMI 2.0 1 x AV Composite In (Video + L/R) (mini) 1 x Optical Audio Out 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Disney+ Google Assistant Netflix USB Recording (PVR) YouTube |
Şəkil fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif şəkil formatlarını göstərə bilir.
| Şəkil formatları | JPEG GIF PNG |
Audio fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif audio formatlarını oynada bilir.
| Audio formatları/kodeklər | AAC (Advanced Audio Coding) AC3 / AC-3 MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) WMA (Windows Media Audio, .wma) WAV (Waveform Audio File Format, .wav, .wave) |
Video fayl formatları
Smart TV-lər müxtəlif video formatlarını oynada bilir.
| Video formatları/kodeklər | AVI (Audio Video Interleaved, .avi) MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) MPEG-4 VOB (Video Object, .VOB) MPG |