Ekran: 69.5 in, VA, LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 300 cd/m²
Statik kontrast: 4000 : 1
Yenileme hızı: 50 Hz / 60 Hz
TV tuner: Analog (NTSC/PAL/SECAM), DVB-T, DVB-T2, DVB-C
RAM: 1.6 GB
Depolama: 8 GB
Boyutlar: 1563 x 898.5 x 68.6 mm
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Continental Edison |
| Model | CELED70SA220B7 |
| Model takma adı | CELED 70SA220B7 |
| Model yılı | 2020 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 69.5 in (inches) |
| Diyagonal | 1766 mm (millimeters) 176.6 cm (centimeters) 69.5276 in (inches) 5.794 ft (feet) |
| Genişlik | 1538.88 mm (millimeters) 153.888 cm (centimeters) 60.5858 in (inches) 5.0488 ft (feet) |
| Yükseklik | 865.62 mm (millimeters) 86.562 cm (centimeters) 34.0795 in (inches) 2.84 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.401 mm (millimeters) 0.0401 cm (centimeters) 0.0158 in (inches) 0.0013 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 63 ppi (pixels per inch) 24 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 94.85 % (percent) |
| Arka aydınlatma | LED |
| Parlaklık | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 4000 : 1 |
| HDR | HDR10 HDR |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz / 60 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 174 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 220 W (watts) |
| Güç tüketimi (yıllık) | 255 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji verimliliği sınıfı | A |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 1563 mm (millimeters) 156.3 cm (centimeters) 61.5354 in (inches) 5.128 ft (feet) |
| Yükseklik | 898.5 mm (millimeters) 89.85 cm (centimeters) 35.374 in (inches) 2.9478 ft (feet) |
| Derinlik | 68.6 mm (millimeters) 6.86 cm (centimeters) 2.7008 in (inches) 0.2251 ft (feet) |
| Stand ile genişlik | 1563 mm (millimeters) 156.3 cm (centimeters) 61.5354 in (inches) 5.128 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 973 mm (millimeters) 97.3 cm (centimeters) 38.3071 in (inches) 3.1923 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 317 mm (millimeters) 31.7 cm (centimeters) 12.4803 in (inches) 1.04 ft (feet) |
| Kutu genişliği | 1730 mm (millimeters) 173 cm (centimeters) 68.1102 in (inches) 5.6759 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 1100 mm (millimeters) 110 cm (centimeters) 43.3071 in (inches) 3.6089 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 175 mm (millimeters) 17.5 cm (centimeters) 6.8898 in (inches) 0.5741 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 29.5 kg (kilograms) 65.04 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 400 x 200 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | No |
TV tuner
TV tuner, belirli türde TV sinyalini alıp görüntülemeyi sağlayan bir cihazdır.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C |
Sistem Çipi (SoC)
Merkezi işlemci, grafik işlemci ve bellek hakkında bilgi.
| RAM kapasitesi | 1.6 GB (gigabytes) |
| RAM tipi | DDR3 |
| Depolama | 8 GB (gigabytes) |
| eMMC |
İşletim sistemi, uygulamalar ve yazılım özellikleri
İşletim sistemi, uygulamalar ve varsa yazılım özellikleri hakkında bilgi.
| İşletim sistemi (OS) | Android 9.0 Pie |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 10 W (watts) |
| Dolby Digital DTS NICAM Stereo Surround Sound |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz Wi-Fi Direct DLNA Bluetooth 5 |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x USB 2.0 1 x Ethernet RJ45 4 x HDMI 2.0 1 x AV Composite In (Video + L/R) (mini) 1 x Optical Audio Out 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Disney+ Google Assistant Netflix USB Recording (PVR) YouTube |
Görüntü dosyası formatları
Smart TV'ler farklı görüntü dosyası formatlarını gösterebilir.
| Görüntü formatları | JPEG GIF PNG |
Ses dosyası formatları
Smart TV'ler farklı ses dosyası formatlarını oynatabilir.
| Ses formatları/kodekler | AAC (Advanced Audio Coding) AC3 / AC-3 MP3 (MPEG-2 Audio Layer II, .mp3) WMA (Windows Media Audio, .wma) WAV (Waveform Audio File Format, .wav, .wave) |
Video dosyası formatları
Smart TV'ler çeşitli video dosyası formatlarını oynatabilir.
| Video formatları/kodekler | AVI (Audio Video Interleaved, .avi) MKV (Matroska Multimedia Container, .mkv .mk3d .mka .mks) MPEG-4 VOB (Video Object, .VOB) MPG |