Ekran: 26.5 in, QD-OLED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1500000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 240 Hz
sRGB: 100 %
Ölçülər: 610.3 x 356.4 x 57.2 mm
Çəki: 5.48 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Gigabyte |
| Model | MO27U2 |
| Model ili | 2025 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 26.5 in (inches) |
| Diaqonal | 677 mm (millimeters) 67.7 cm (centimeters) 26.6535 in (inches) 2.2211 ft (feet) |
| En | 589.968 mm (millimeters) 58.9968 cm (centimeters) 23.2271 in (inches) 1.9356 ft (feet) |
| Hündürlük | 332.928 mm (millimeters) 33.2928 cm (centimeters) 13.1074 in (inches) 1.0923 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | Samsung |
| Panel növü | QD-OLED |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.153 mm (millimeters) 0.0153 cm (centimeters) 0.006 in (inches) 0.0005 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 165 ppi (pixels per inch) 65 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 90.3 % (percent) |
| sRGB | 100 % (percent) |
| DCI P3 | 99 % (percent) |
| Parlaqlıq | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Pik parlaqlıq | 1000 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1500000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 True Black HDR Peak 1000 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 0.03 ms (milliseconds) 0.0000 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| 5-stack Tandem OLED EL Gen 3 QD-OLED technology |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 570 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 240 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 45 W (watts) |
| Built-in power board |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 610.3 mm (millimeters) 61.03 cm (centimeters) 24.0276 in (inches) 2.0023 ft (feet) |
| Hündürlük | 356.4 mm (millimeters) 35.64 cm (centimeters) 14.0315 in (inches) 1.1693 ft (feet) |
| Dərinlik | 57.2 mm (millimeters) 5.72 cm (centimeters) 2.252 in (inches) 0.1877 ft (feet) |
| Çəki | 5.48 kg (kilograms) 12.08 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 610.3 mm (millimeters) 61.03 cm (centimeters) 24.0276 in (inches) 2.0023 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 369.54 mm (millimeters) 36.954 cm (centimeters) 14.5488 in (inches) 1.2124 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 187.5 mm (millimeters) 18.75 cm (centimeters) 7.3819 in (inches) 0.6152 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 7.11 kg (kilograms) 15.67 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 860 mm (millimeters) 86 cm (centimeters) 33.8583 in (inches) 2.8215 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 480 mm (millimeters) 48 cm (centimeters) 18.8976 in (inches) 1.5748 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 160 mm (millimeters) 16 cm (centimeters) 6.2992 in (inches) 0.5249 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 11.3 kg (kilograms) 24.91 lbs (pounds) |
| Stend dərinliyi | 187.5 mm (millimeters) 18.75 cm (centimeters) 7.3819 in (inches) 0.6152 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 15 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 15 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 5 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 1; 5 Gbps; upstream; 18W; DP Alt Mode) 1 x USB 3.2 (Type-B; Gen 1; 5 Gbps; upstream) 2 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; 5 Gbps; downstream) 2 x HDMI 2.1 (CEC) 1 x DisplayPort 1.4 (DSC) 1 x 3.5 mm Audio Out |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 5-way Key 6-axis Color Control AMD FreeSync Premium Pro Black Equalizer 2.0 Crosshair Counter Customized Heatsink Dashboard Eagle Eye Fanless Design Flash Dimming Flicker-free technology Four-sided ventilation Game Assist Gigabyte Control Center Graphene Thermal Film KVM Switch Low Blue Light Night Vision NVIDIA G-Sync Compatible OLED Care OLED VRR Anti-Flicker Pantone Validated Picture-by-Picture Picture-in-Picture Quantum Dot Color Tactical Switch 2.0 Timer Ultra Clear technology VESA ClearMR 13000 |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Flicker-free Certified TÜV Rheinland Low Blue Light Certified |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 85 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 3657.6 m (meters) 12000 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -25 °C - 55 °C (degrees Celsius) -13 °F - 131 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 93 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable USB Type-B to Type-A cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |