Ekran: 34 in, VA, W-LED, 3440 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 400 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 144 Hz
sRGB: 99 %,
Adobe RGB: 82.5 %
Ölçülər: 807.9 x 366.36 x 85.85 mm
Çəki: 7.71 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Dell |
| Model | S3422DWG |
| Model ili | 2021 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 34 in (inches) |
| Diaqonal | 864.25 mm (millimeters) 86.425 cm (centimeters) 34.0256 in (inches) 2.8355 ft (feet) |
| En | 797.22 mm (millimeters) 79.722 cm (centimeters) 31.3866 in (inches) 2.6156 ft (feet) |
| Hündürlük | 333.7 mm (millimeters) 33.37 cm (centimeters) 13.1378 in (inches) 1.0948 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 1800 mm (millimeters) 180 cm (centimeters) 70.8661 in (inches) 5.9055 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 2.389:1 |
| İcazə | 3440 x 1440 pixels |
| Piksel addımı | 0.232 mm (millimeters) 0.0232 cm (centimeters) 0.0091 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 109 ppi (pixels per inch) 43 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 89.88 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 82.5 % (percent) |
| DCI P3 | 90 % (percent) |
| Parlaqlıq | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Pik parlaqlıq | 520 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 2 ms (milliseconds) 0.0020 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Maksimum cavab müddəti | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 5.4 ms (milliseconds) 0.0054 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 29 kHz - 200 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 144 Hz (hertz) |
| DisplayPort - 48 Hz - 144 Hz HDMI - 48 Hz - 100 Hz |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 3 A (amperes) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.2 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 30 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 90 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 96.4 kWh (kilowatt-hours) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 807.9 mm (millimeters) 80.79 cm (centimeters) 31.8071 in (inches) 2.6506 ft (feet) |
| Hündürlük | 366.36 mm (millimeters) 36.636 cm (centimeters) 14.4236 in (inches) 1.202 ft (feet) |
| Dərinlik | 85.851 mm (millimeters) 8.5851 cm (centimeters) 3.38 in (inches) 0.2817 ft (feet) |
| Çəki | 7.71 kg (kilograms) 17 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 807.9 mm (millimeters) 80.79 cm (centimeters) 31.8071 in (inches) 2.6506 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 427.31 mm (millimeters) 42.731 cm (centimeters) 16.8232 in (inches) 1.4019 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 237.61 mm (millimeters) 23.761 cm (centimeters) 9.3547 in (inches) 0.7796 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 10.38 kg (kilograms) 22.88 lbs (pounds) |
| Qutu çəkisi | 14.95 kg (kilograms) 32.96 lbs (pounds) |
| Stend eni | 284.56 mm (millimeters) 28.456 cm (centimeters) 11.2031 in (inches) 0.9336 ft (feet) |
| Stend hündürlüyü | 420.3 mm (millimeters) 42.03 cm (centimeters) 16.5472 in (inches) 1.3789 ft (feet) |
| Stend dərinliyi | 237.61 mm (millimeters) 23.761 cm (centimeters) 9.3547 in (inches) 0.7796 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 100 mm (millimeters) 10 cm (centimeters) 3.937 in (inches) 0.3281 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 4 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 4 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-B; Gen 1; upstream) 4 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out (headphones) 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMD FreeSync Premium Pro ComfortView Dell Display Manager Flicker-free technology Low Blue Light NVIDIA G-Sync Compatible Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | RoHS |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 10 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Security lock slot Vents on the rear panel for improved heat dissipation |