Ekran: 34 in, VA, W-LED, 3440 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 300 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 100 Hz
sRGB: 98.8 %
Ölçülər: 808.16 x 364.16 x 64.01 mm
Çəki: 6.7 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Dell |
| Model | S3422DW |
| Model ili | 2021 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 34 in (inches) |
| Diaqonal | 864.25 mm (millimeters) 86.425 cm (centimeters) 34.0256 in (inches) 2.8355 ft (feet) |
| En | 797.22 mm (millimeters) 79.722 cm (centimeters) 31.3866 in (inches) 2.6156 ft (feet) |
| Hündürlük | 333.7 mm (millimeters) 33.37 cm (centimeters) 13.1378 in (inches) 1.0948 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 1800 mm (millimeters) 180 cm (centimeters) 70.8661 in (inches) 5.9055 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 2.389:1 |
| İcazə | 3440 x 1440 pixels |
| Piksel addımı | 0.232 mm (millimeters) 0.0232 cm (centimeters) 0.0091 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 109 ppi (pixels per inch) 43 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 90.4 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 98.8 % (percent) |
| DCI P3 | 92.4 % (percent) |
| Parlaqlıq | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 160 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 100 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 3 A (amperes) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 32 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 39 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 95 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 122 kWh (kilowatt-hours) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 808.16 mm (millimeters) 80.816 cm (centimeters) 31.8173 in (inches) 2.6514 ft (feet) |
| Hündürlük | 364.16 mm (millimeters) 36.416 cm (centimeters) 14.337 in (inches) 1.1948 ft (feet) |
| Dərinlik | 64.01 mm (millimeters) 6.401 cm (centimeters) 2.5201 in (inches) 0.21 ft (feet) |
| Çəki | 6.7 kg (kilograms) 14.77 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 808.16 mm (millimeters) 80.816 cm (centimeters) 31.8173 in (inches) 2.6514 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 389.36 mm (millimeters) 38.936 cm (centimeters) 15.3291 in (inches) 1.2774 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 210 mm (millimeters) 21 cm (centimeters) 8.2677 in (inches) 0.689 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 10.16 kg (kilograms) 22.4 lbs (pounds) |
| Qutu çəkisi | 14.92 kg (kilograms) 32.89 lbs (pounds) |
| Stend eni | 302 mm (millimeters) 30.2 cm (centimeters) 11.8898 in (inches) 0.9908 ft (feet) |
| Stend dərinliyi | 210 mm (millimeters) 21 cm (centimeters) 8.2677 in (inches) 0.689 ft (feet) |
| Rənglər | Platinum Silver |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 100 mm (millimeters) 10 cm (centimeters) 3.937 in (inches) 0.3281 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 4 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 4 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 5 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) 2 x USB 3.0 (Type-A; downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMD FreeSync technology ComfortView Dell Display Manager Flicker-free technology Low Blue Light |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | Energy Star 8.0 EPEAT Gold RoHS TCO Certified Displays TÜV Rheinland Certified |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 10 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | HDMI cable USB 3.0 cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Security lock slot |