Ekran: 24.5 in, IPS, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 400 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 240 Hz
sRGB: 99 %
Ölçülər: 555.4 x 327.24 x 68.38 mm
Çəki: 3.72 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Dell |
| Model | S2522HG |
| Model ili | 2021 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 24.5 in (inches) |
| Diaqonal | 622.28 mm (millimeters) 62.228 cm (centimeters) 24.4992 in (inches) 2.0416 ft (feet) |
| En | 543.744 mm (millimeters) 54.3744 cm (centimeters) 21.4072 in (inches) 1.7839 ft (feet) |
| Hündürlük | 302.616 mm (millimeters) 30.2616 cm (centimeters) 11.914 in (inches) 0.9928 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | LG Display |
| Panel modeli | LM245WF9-SSA3 |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.28 mm (millimeters) 0.028 cm (centimeters) 0.011 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 89 ppi (pixels per inch) 35 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 90.53 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| Parlaqlıq | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Pixel pitch - 0.2832 x 0.2802 mm Response time - 1 ms (Extreme mode) Response time - 2 ms (Super Fast mode) Response time - 4 ms (Fast mode) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 255 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 240 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 110 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 255 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 16.8 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 17.26 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 72 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 55.77 kWh (kilowatt-hours) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 555.4 mm (millimeters) 55.54 cm (centimeters) 21.8661 in (inches) 1.8222 ft (feet) |
| Hündürlük | 327.24 mm (millimeters) 32.724 cm (centimeters) 12.8835 in (inches) 1.0736 ft (feet) |
| Dərinlik | 68.38 mm (millimeters) 6.838 cm (centimeters) 2.6921 in (inches) 0.2243 ft (feet) |
| Çəki | 3.72 kg (kilograms) 8.2 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 555.4 mm (millimeters) 55.54 cm (centimeters) 21.8661 in (inches) 1.8222 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 375.75 mm (millimeters) 37.575 cm (centimeters) 14.7933 in (inches) 1.2328 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 200.3 mm (millimeters) 20.03 cm (centimeters) 7.8858 in (inches) 0.6572 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 6.13 kg (kilograms) 13.51 lbs (pounds) |
| Qutu çəkisi | 8.54 kg (kilograms) 18.83 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 90 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 45 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 45 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Gen1; upstream) 4 x USB 3.2 (Gen1; BC 1.2 2A) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMD FreeSync Premium Ambient lighting ComfortView Dell ComfortView Dark Stabilizer Flicker-free technology FPS Counter Game Enhance Mode Low Blue Light NVIDIA G-SYNC Compatible Timer |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | RoHS |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Security lock slot |