Ekran: 23.6 in, VA, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 165 Hz
sRGB: 99 %
Ölçülər: 533.4 x 322.58 x 88.9 mm
Çəki: 3.36 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Dell |
| Model | S2422HG |
| Model ili | 2021 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 23.6 in (inches) |
| Diaqonal | 599.4 mm (millimeters) 59.94 cm (centimeters) 23.5984 in (inches) 1.9665 ft (feet) |
| En | 521.395 mm (millimeters) 52.1395 cm (centimeters) 20.5274 in (inches) 1.7106 ft (feet) |
| Hündürlük | 293.285 mm (millimeters) 29.3285 cm (centimeters) 11.5467 in (inches) 0.9622 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 1500 mm (millimeters) 150 cm (centimeters) 59.0551 in (inches) 4.9213 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.272 mm (millimeters) 0.0272 cm (centimeters) 0.0107 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 93 ppi (pixels per inch) 36 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 88.87 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| DCI P3 | 90 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 187 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 165 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.2 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.2 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 19.9 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 37 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 533.4 mm (millimeters) 53.34 cm (centimeters) 21 in (inches) 1.75 ft (feet) |
| Hündürlük | 322.58 mm (millimeters) 32.258 cm (centimeters) 12.7 in (inches) 1.0583 ft (feet) |
| Dərinlik | 88.9 mm (millimeters) 8.89 cm (centimeters) 3.5 in (inches) 0.2917 ft (feet) |
| Çəki | 3.36 kg (kilograms) 7.41 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 533.4 mm (millimeters) 53.34 cm (centimeters) 21 in (inches) 1.75 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 350.52 mm (millimeters) 35.052 cm (centimeters) 13.8 in (inches) 1.15 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 190.5 mm (millimeters) 19.05 cm (centimeters) 7.5 in (inches) 0.625 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 7.38 kg (kilograms) 16.27 lbs (pounds) |
| Stend dərinliyi | 190.5 mm (millimeters) 19.05 cm (centimeters) 7.5 in (inches) 0.625 ft (feet) |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 100 mm (millimeters) 10 cm (centimeters) 3.937 in (inches) 0.3281 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 3-side bezelless design Adaptive-Sync technology AMD FreeSync Premium Dell Display Manager Flicker-free technology Low Blue Light |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Security lock slot |