Ekran: 23.6 in, VA, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 350 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 165 Hz
sRGB: 99 %
Boyutlar: 533.4 x 322.58 x 88.9 mm
Ağırlık: 3.36 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Dell |
| Model | S2422HG |
| Model yılı | 2021 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 23.6 in (inches) |
| Diyagonal | 599.4 mm (millimeters) 59.94 cm (centimeters) 23.5984 in (inches) 1.9665 ft (feet) |
| Genişlik | 521.395 mm (millimeters) 52.1395 cm (centimeters) 20.5274 in (inches) 1.7106 ft (feet) |
| Yükseklik | 293.285 mm (millimeters) 29.3285 cm (centimeters) 11.5467 in (inches) 0.9622 ft (feet) |
| Kavis yarıçapı | 1500 mm (millimeters) 150 cm (centimeters) 59.0551 in (inches) 4.9213 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.272 mm (millimeters) 0.0272 cm (centimeters) 0.0107 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 93 ppi (pixels per inch) 36 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 88.87 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| DCI P3 | 90 % (percent) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 187 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 165 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.2 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.2 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 19.9 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 37 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 533.4 mm (millimeters) 53.34 cm (centimeters) 21 in (inches) 1.75 ft (feet) |
| Yükseklik | 322.58 mm (millimeters) 32.258 cm (centimeters) 12.7 in (inches) 1.0583 ft (feet) |
| Derinlik | 88.9 mm (millimeters) 8.89 cm (centimeters) 3.5 in (inches) 0.2917 ft (feet) |
| Ağırlık | 3.36 kg (kilograms) 7.41 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 533.4 mm (millimeters) 53.34 cm (centimeters) 21 in (inches) 1.75 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 350.52 mm (millimeters) 35.052 cm (centimeters) 13.8 in (inches) 1.15 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 190.5 mm (millimeters) 19.05 cm (centimeters) 7.5 in (inches) 0.625 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 7.38 kg (kilograms) 16.27 lbs (pounds) |
| Stand derinliği | 190.5 mm (millimeters) 19.05 cm (centimeters) 7.5 in (inches) 0.625 ft (feet) |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 100 mm (millimeters) 10 cm (centimeters) 3.937 in (inches) 0.3281 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 21 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | 3-side bezelless design Adaptive-Sync technology AMD FreeSync Premium Dell Display Manager Flicker-free technology Low Blue Light |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Security lock slot |