Ekran: 57 in, VA, Mini LED, 7680 x 2160 pixels
Parlaqlıq: 400 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 120 Hz
sRGB: 99 %
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Cooler Master |
| Model | GP57ZS |
| Modelin alternativ adı | CMI-GP57ZS |
| Model ili | 2024 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 57 in (inches) |
| Əyrilik radiusu | 1000 mm (millimeters) 100 cm (centimeters) 39.3701 in (inches) 3.2808 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 3.556:1 |
| İcazə | 7680 x 2160 pixels |
| Arxa işıqlandırma | Mini LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| DCI P3 | 98 % (percent) |
| Parlaqlıq | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Pik parlaqlıq | 1100 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 1000 |
| Minimum cavab müddəti | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) Local dimming zones - 2304 |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 120 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 110 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 485 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| Stendlə çəki | 18.5 kg (kilograms) 40.79 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 1450 mm (millimeters) 145 cm (centimeters) 57.0866 in (inches) 4.7572 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 575 mm (millimeters) 57.5 cm (centimeters) 22.6378 in (inches) 1.8865 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 515 mm (millimeters) 51.5 cm (centimeters) 20.2756 in (inches) 1.6896 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 26.9 kg (kilograms) 59.3 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 110 mm (millimeters) 11 cm (centimeters) 4.3307 in (inches) 0.3609 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 30 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 30 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 15 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 10 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; upstream; 90W; DP Alt Mode) 1 x USB 3.2 (Type-B; upstream) 4 x USB 3.2 (Type-A; downstream) 2 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Adaptive-Sync technology AMD FreeSync Premium (TBU) Flicker-free technology Heat sink KVM Switch Lighting Low Blue Light Overdrive technology Picture-by-Picture Picture-in-Picture |