Ekran: 57 in, VA, Mini LED, 7680 x 2160 pixels
Parlaklık: 400 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 120 Hz
sRGB: 99 %
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Cooler Master |
| Model | GP57ZS |
| Model takma adı | CMI-GP57ZS |
| Model yılı | 2024 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 57 in (inches) |
| Kavis yarıçapı | 1000 mm (millimeters) 100 cm (centimeters) 39.3701 in (inches) 3.2808 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 3.556:1 |
| Çözünürlük | 7680 x 2160 pixels |
| Arka aydınlatma | Mini LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| DCI P3 | 98 % (percent) |
| Parlaklık | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 1100 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 1000 |
| Minimum tepki süresi | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| Response time - 1 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) Local dimming zones - 2304 |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 120 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 110 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 485 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Stand ile ağırlık | 18.5 kg (kilograms) 40.79 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 1450 mm (millimeters) 145 cm (centimeters) 57.0866 in (inches) 4.7572 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 575 mm (millimeters) 57.5 cm (centimeters) 22.6378 in (inches) 1.8865 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 515 mm (millimeters) 51.5 cm (centimeters) 20.2756 in (inches) 1.6896 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 26.9 kg (kilograms) 59.3 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 110 mm (millimeters) 11 cm (centimeters) 4.3307 in (inches) 0.3609 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 30 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 30 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 15 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 10 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; upstream; 90W; DP Alt Mode) 1 x USB 3.2 (Type-B; upstream) 4 x USB 3.2 (Type-A; downstream) 2 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Adaptive-Sync technology AMD FreeSync Premium (TBU) Flicker-free technology Heat sink KVM Switch Lighting Low Blue Light Overdrive technology Picture-by-Picture Picture-in-Picture |