Ekran: 34 in, VA, W-LED, 3440 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 320 cd/m²
Statik kontrast: 4000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 180 Hz
Ölçülər: 806.5 x 361.7 x 124.6 mm
Çəki: 5.9 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Cooler Master |
| Model | GM34-CWQ2 |
| Modelin alternativ adı | CMI-GM34-CWQ2 |
| Model ili | 2023 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 34 in (inches) |
| Diaqonal | 863.6 mm (millimeters) 86.36 cm (centimeters) 34 in (inches) 2.8333 ft (feet) |
| En | 797.184 mm (millimeters) 79.7184 cm (centimeters) 31.3852 in (inches) 2.6154 ft (feet) |
| Hündürlük | 333.72 mm (millimeters) 33.372 cm (centimeters) 13.1386 in (inches) 1.0949 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 1500 mm (millimeters) 150 cm (centimeters) 59.0551 in (inches) 4.9213 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | CSOT |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 2.389:1 |
| İcazə | 3440 x 1440 pixels |
| Piksel addımı | 0.232 mm (millimeters) 0.0232 cm (centimeters) 0.0091 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 109 ppi (pixels per inch) 43 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 91.2 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Parlaqlıq | 320 cd/m² (candela per square meter) |
| Pik parlaqlıq | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 4000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 2 ms (milliseconds) 0.0020 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 0.5 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) ARGB |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 180 Hz (hertz) |
| Native - 165 Hz Overclock - 180 Hz |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 158 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 806.5 mm (millimeters) 80.65 cm (centimeters) 31.752 in (inches) 2.646 ft (feet) |
| Hündürlük | 361.7 mm (millimeters) 36.17 cm (centimeters) 14.2402 in (inches) 1.1867 ft (feet) |
| Dərinlik | 124.6 mm (millimeters) 12.46 cm (centimeters) 4.9055 in (inches) 0.4088 ft (feet) |
| Çəki | 5.9 kg (kilograms) 13.01 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 806.5 mm (millimeters) 80.65 cm (centimeters) 31.752 in (inches) 2.646 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 434.6 mm (millimeters) 43.46 cm (centimeters) 17.1102 in (inches) 1.4259 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 273.7 mm (millimeters) 27.37 cm (centimeters) 10.7756 in (inches) 0.898 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 7.6 kg (kilograms) 16.76 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 890 mm (millimeters) 89 cm (centimeters) 35.0394 in (inches) 2.9199 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 465 mm (millimeters) 46.5 cm (centimeters) 18.3071 in (inches) 1.5256 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 191 mm (millimeters) 19.1 cm (centimeters) 7.5197 in (inches) 0.6266 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 9.78 kg (kilograms) 21.56 lbs (pounds) |
| Stend dərinliyi | 273.7 mm (millimeters) 27.37 cm (centimeters) 10.7756 in (inches) 0.898 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 80 mm (millimeters) 8 cm (centimeters) 3.1496 in (inches) 0.2625 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 15 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 15 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 15 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 5 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB (Type-C; upstream; 65W; DP Alt Mode) 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) 2 x USB 3.0 (Type-A; downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Adaptive-Sync technology AMD FreeSync Premium Axis Color Adjustment Dynamic Overdrive Flicker-free technology KVM Switch Low Blue Light NVIDIA G-Sync Compatible Picture-by-Picture Picture-in-Picture Quantum Dot Color |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | HDMI cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |