Ekran: 34 in, VA, W-LED, 3440 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 320 cd/m²
Statik kontrast: 4000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 180 Hz
Boyutlar: 806.5 x 361.7 x 124.6 mm
Ağırlık: 5.9 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Cooler Master |
| Model | GM34-CWQ2 |
| Model takma adı | CMI-GM34-CWQ2 |
| Model yılı | 2023 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 34 in (inches) |
| Diyagonal | 863.6 mm (millimeters) 86.36 cm (centimeters) 34 in (inches) 2.8333 ft (feet) |
| Genişlik | 797.184 mm (millimeters) 79.7184 cm (centimeters) 31.3852 in (inches) 2.6154 ft (feet) |
| Yükseklik | 333.72 mm (millimeters) 33.372 cm (centimeters) 13.1386 in (inches) 1.0949 ft (feet) |
| Kavis yarıçapı | 1500 mm (millimeters) 150 cm (centimeters) 59.0551 in (inches) 4.9213 ft (feet) |
| Panel üreticisi | CSOT |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 2.389:1 |
| Çözünürlük | 3440 x 1440 pixels |
| Piksel aralığı | 0.232 mm (millimeters) 0.0232 cm (centimeters) 0.0091 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 109 ppi (pixels per inch) 43 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 91.2 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Parlaklık | 320 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 4000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 2 ms (milliseconds) 0.0020 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 0.5 ms (MPRT - Motion Picture Response Time) ARGB |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 180 Hz (hertz) |
| Native - 165 Hz Overclock - 180 Hz |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 158 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 806.5 mm (millimeters) 80.65 cm (centimeters) 31.752 in (inches) 2.646 ft (feet) |
| Yükseklik | 361.7 mm (millimeters) 36.17 cm (centimeters) 14.2402 in (inches) 1.1867 ft (feet) |
| Derinlik | 124.6 mm (millimeters) 12.46 cm (centimeters) 4.9055 in (inches) 0.4088 ft (feet) |
| Ağırlık | 5.9 kg (kilograms) 13.01 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 806.5 mm (millimeters) 80.65 cm (centimeters) 31.752 in (inches) 2.646 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 434.6 mm (millimeters) 43.46 cm (centimeters) 17.1102 in (inches) 1.4259 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 273.7 mm (millimeters) 27.37 cm (centimeters) 10.7756 in (inches) 0.898 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 7.6 kg (kilograms) 16.76 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 890 mm (millimeters) 89 cm (centimeters) 35.0394 in (inches) 2.9199 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 465 mm (millimeters) 46.5 cm (centimeters) 18.3071 in (inches) 1.5256 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 191 mm (millimeters) 19.1 cm (centimeters) 7.5197 in (inches) 0.6266 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 9.78 kg (kilograms) 21.56 lbs (pounds) |
| Stand derinliği | 273.7 mm (millimeters) 27.37 cm (centimeters) 10.7756 in (inches) 0.898 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 80 mm (millimeters) 8 cm (centimeters) 3.1496 in (inches) 0.2625 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 15 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 15 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 15 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 5 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB (Type-C; upstream; 65W; DP Alt Mode) 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) 2 x USB 3.0 (Type-A; downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Adaptive-Sync technology AMD FreeSync Premium Axis Color Adjustment Dynamic Overdrive Flicker-free technology KVM Switch Low Blue Light NVIDIA G-Sync Compatible Picture-by-Picture Picture-in-Picture Quantum Dot Color |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | HDMI cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |