Ekran: 24.1 in, TN, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 170 ° / 160 °
Parlaqlıq: 320 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 400 Hz
sRGB: 99 %
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | BenQ |
| Model | ZOWIE XL2566X+ |
| Modelin alternativ adı | XL2566X+ XL2566X Плус |
| Model ili | 2024 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 24.1 in (inches) |
| Diaqonal | 611 mm (millimeters) 61.1 cm (centimeters) 24.0551 in (inches) 2.0046 ft (feet) |
| En | 535.68 mm (millimeters) 53.568 cm (centimeters) 21.0898 in (inches) 1.7575 ft (feet) |
| Hündürlük | 298.08 mm (millimeters) 29.808 cm (centimeters) 11.7354 in (inches) 0.978 ft (feet) |
| Panel növü | TN |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel addımı | 0.28 mm (millimeters) 0.028 cm (centimeters) 0.011 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 91 ppi (pixels per inch) 35 ppcm (pixels per centimeter) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| Parlaqlıq | 320 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 170 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 160 ° (degrees) |
| Örtük | Anti-glare/Matte |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 400 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 18 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 65 W (watts) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | Е |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 576 mm (millimeters) 57.6 cm (centimeters) 22.6772 in (inches) 1.8898 ft (feet) |
| Stendlə en | 576 mm (millimeters) 57.6 cm (centimeters) 22.6772 in (inches) 1.8898 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 362 mm (millimeters) 36.2 cm (centimeters) 14.252 in (inches) 1.1877 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 209 mm (millimeters) 20.9 cm (centimeters) 8.2283 in (inches) 0.6857 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 5.8 kg (kilograms) 12.79 lbs (pounds) |
| Qutu çəkisi | 9.7 kg (kilograms) 21.38 lbs (pounds) |
| Stend dərinliyi | 209 mm (millimeters) 20.9 cm (centimeters) 8.2283 in (inches) 0.6857 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 155 mm (millimeters) 15.5 cm (centimeters) 6.1024 in (inches) 0.5085 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 45 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 45 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 35 ° (degrees) |
| Cable management |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 3 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 5-way controller Adaptive-Sync technology Black eQualizer Color Mode by Game Titles Color Vibrance DyAc 2 technology Fast TN Flicker-free technologyInput Key K Locker Low Blue Light SHIELD S Switch XL Setting To Share with Auto Game Mode |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | Energy Star REACH RoHS TCO Certified UKCA WEEE |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable S Switch Shield |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |