Ekran: 24.1 in, TN, W-LED, 1920 x 1080 pixels
Görüş açıları (Y/D): 170 ° / 160 °
Parlaklık: 320 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 400 Hz
sRGB: 99 %
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | BenQ |
| Model | ZOWIE XL2566X+ |
| Model takma adı | XL2566X+ XL2566X Плус |
| Model yılı | 2024 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 24.1 in (inches) |
| Diyagonal | 611 mm (millimeters) 61.1 cm (centimeters) 24.0551 in (inches) 2.0046 ft (feet) |
| Genişlik | 535.68 mm (millimeters) 53.568 cm (centimeters) 21.0898 in (inches) 1.7575 ft (feet) |
| Yükseklik | 298.08 mm (millimeters) 29.808 cm (centimeters) 11.7354 in (inches) 0.978 ft (feet) |
| Panel tipi | TN |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 pixels Full HD / 1080p |
| Piksel aralığı | 0.28 mm (millimeters) 0.028 cm (centimeters) 0.011 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 91 ppi (pixels per inch) 35 ppcm (pixels per centimeter) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| Parlaklık | 320 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 170 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 160 ° (degrees) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 400 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 18 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 65 W (watts) |
| Enerji verimliliği sınıfı | Е |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 576 mm (millimeters) 57.6 cm (centimeters) 22.6772 in (inches) 1.8898 ft (feet) |
| Stand ile genişlik | 576 mm (millimeters) 57.6 cm (centimeters) 22.6772 in (inches) 1.8898 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 362 mm (millimeters) 36.2 cm (centimeters) 14.252 in (inches) 1.1877 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 209 mm (millimeters) 20.9 cm (centimeters) 8.2283 in (inches) 0.6857 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 5.8 kg (kilograms) 12.79 lbs (pounds) |
| Kutu ağırlığı | 9.7 kg (kilograms) 21.38 lbs (pounds) |
| Stand derinliği | 209 mm (millimeters) 20.9 cm (centimeters) 8.2283 in (inches) 0.6857 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 155 mm (millimeters) 15.5 cm (centimeters) 6.1024 in (inches) 0.5085 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 45 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 45 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 35 ° (degrees) |
| Cable management |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 3 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | 5-way controller Adaptive-Sync technology Black eQualizer Color Mode by Game Titles Color Vibrance DyAc 2 technology Fast TN Flicker-free technologyInput Key K Locker Low Blue Light SHIELD S Switch XL Setting To Share with Auto Game Mode |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | Energy Star REACH RoHS TCO Certified UKCA WEEE |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable S Switch Shield |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |