Ekran: 32 in, AHVA IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 20000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 60 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 73 %
Ölçülər: 740.28 x 436.42 x 67.3 mm
Çəki: 8.5 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | BenQ |
| Model | PD3200U |
| Model ili | 2016 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 32 in (inches) |
| Diaqonal | 812.87 mm (millimeters) 81.287 cm (centimeters) 32.0028 in (inches) 2.6669 ft (feet) |
| En | 708.48 mm (millimeters) 70.848 cm (centimeters) 27.8929 in (inches) 2.3244 ft (feet) |
| Hündürlük | 398.52 mm (millimeters) 39.852 cm (centimeters) 15.6898 in (inches) 1.3075 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | AU Optronics |
| Panel modeli | M320QAN01.0 |
| Panel növü | AHVA IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.185 mm (millimeters) 0.0185 cm (centimeters) 0.0073 in (inches) 0.0006 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 137 ppi (pixels per inch) 54 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 87.39 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 73 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 20000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 12 ms (milliseconds) 0.0120 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 7 ms (milliseconds) 0.0070 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 60 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (eko) | 25 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 44 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 110 W (watts) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | G |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 740.28 mm (millimeters) 74.028 cm (centimeters) 29.1449 in (inches) 2.4287 ft (feet) |
| Hündürlük | 436.42 mm (millimeters) 43.642 cm (centimeters) 17.1819 in (inches) 1.4318 ft (feet) |
| Dərinlik | 67.3 mm (millimeters) 6.73 cm (centimeters) 2.6496 in (inches) 0.2208 ft (feet) |
| Çəki | 8.5 kg (kilograms) 18.74 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 740.28 mm (millimeters) 74.028 cm (centimeters) 29.1449 in (inches) 2.4287 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 491.66 mm (millimeters) 49.166 cm (centimeters) 19.3567 in (inches) 1.6131 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 223.62 mm (millimeters) 22.362 cm (centimeters) 8.8039 in (inches) 0.7337 ft (feet) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 45 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 45 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 5 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB (mini) 2 x USB 3.0 (upstream) 4 x USB 3.0 (downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 (Input mini) 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x SD Memory Card Slot |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMA (Advanced Motion Accelerator) CAD/CAM mode Flicker-free technology Light sensor Low Blue Light Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR 7.0 Epeat Silver TCO Certified Displays 7.0 WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 8; Windows 7) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable - mini-DP to DP HDMI cable USB 3.0 cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |