Ekran: 21.5 in, TN, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 170 ° / 160 °
Parlaklık: 370 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenileme hızı: 24 Hz - 75 Hz
sRGB: 98 %,
Adobe RGB: 67 %,
NTSC: 72 %
Boyutlar: 660.9 x 381.3 x 73.5 mm
Ağırlık: 4.7 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Yashi |
| Seri | Pioneer S |
| Model | YZ2207 |
| Model takma adı | LU28E570DS/ZA |
| Model yılı | 2016 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 21.5 in (inches) |
| Diyagonal | 546.1 mm (millimeters) 54.61 cm (centimeters) 21.5 in (inches) 1.7917 ft (feet) |
| Genişlik | 620.928 mm (millimeters) 62.0928 cm (centimeters) 24.446 in (inches) 2.0372 ft (feet) |
| Yükseklik | 267.786 mm (millimeters) 26.7786 cm (centimeters) 10.5428 in (inches) 0.8786 ft (feet) |
| Panel üreticisi | Innolux |
| Panel modeli | M280DGJ-L30 |
| Panel tipi | TN |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.16 mm (millimeters) 0.016 cm (centimeters) 0.0063 in (inches) 0.0005 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 157 ppi (pixels per inch) 61 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 65.98 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 98 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 67 % (percent) |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 370 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 170 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 160 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 3.5 ms (milliseconds) 0.0035 s (seconds) |
| Maksimum tepki süresi | 23 ms (milliseconds) 0.0230 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 15 ms (milliseconds) 0.0150 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 135 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 24 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.45 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 29.6 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 38 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 45 W (watts) |
| Güç tüketimi (yıllık) | 55 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji verimliliği sınıfı | B |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 660.9 mm (millimeters) 66.09 cm (centimeters) 26.0197 in (inches) 2.1683 ft (feet) |
| Yükseklik | 381.3 mm (millimeters) 38.13 cm (centimeters) 15.0118 in (inches) 1.251 ft (feet) |
| Derinlik | 73.5 mm (millimeters) 7.35 cm (centimeters) 2.8937 in (inches) 0.2411 ft (feet) |
| Ağırlık | 4.7 kg (kilograms) 10.36 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 660.9 mm (millimeters) 66.09 cm (centimeters) 26.0197 in (inches) 2.1683 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 468.5 mm (millimeters) 46.85 cm (centimeters) 18.4449 in (inches) 1.5371 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 187.1 mm (millimeters) 18.71 cm (centimeters) 7.3661 in (inches) 0.6138 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 5.28 kg (kilograms) 11.64 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 740 mm (millimeters) 74 cm (centimeters) 29.1339 in (inches) 2.4278 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 461 mm (millimeters) 46.1 cm (centimeters) 18.1496 in (inches) 1.5125 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 141 mm (millimeters) 14.1 cm (centimeters) 5.5512 in (inches) 0.4626 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 7.75 kg (kilograms) 17.09 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 75 x 75 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 2 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
| T-shape stand |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x HDMI 1.4 1 x HDMI 2.0 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMD FreeSync technology Eco Saving Plus Eye saver mode Flicker-free technology Low Blue Light Picture-by-Picture Picture-in-Picture 2.0 Samsung MagicAngle Samsung MagicBright UHD Upscale |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | CE ISO9241-307 TÜV/Ergonomics |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 10 °C - 40 °C (degrees Celsius) 50 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 45 °C (degrees Celsius) -4 °F - 113 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 95 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable |