| Model | 27M2N3500NL |
| Model takma adı | Evnia 27M2N3500NL 27M2N3500NL/00 27M2N3500NL/01 |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 1388 mm (millimeters) 138.8 cm (centimeters) 54.6457 in (inches) 4.5538 ft (feet) |
| Genişlik | 1209.75 mm (millimeters) 120.975 cm (centimeters) 47.6278 in (inches) 3.969 ft (feet) |
| Yükseklik | 680.483 mm (millimeters) 68.0483 cm (centimeters) 26.7907 in (inches) 2.2326 ft (feet) |
| Panel tipi | VA |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.315 mm (millimeters) 0.0315 cm (centimeters) 0.0124 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 81 ppi (pixels per inch) 31 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 189.38 % (percent) |
| Arka aydınlatma | Direct LED (Full-Array Local Dimming) |
| DCI P3 | 99 % (percent) |
| Rec. 2020 | 80 % (percent) |
| Parlaklık | 500 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 1300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| HDR | HDR10 HDR10+ HDR 1500 HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Giriş gecikmesi | 12 ms (milliseconds) 0.0120 s (seconds) |
| Local dimming - 40 zones |
3D
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 100 Hz / 120 Hz (hertz) |
Kare enterpolasyonu
Birçok Smart TV, daha akıcı görüntü için kare enterpolasyonu kullanır.
| Enterpolasyon teknolojisi | Picture Quality Index |
| Enterpolasyon değeri | 3600 |
| Enterpolasyon ölçü birimi | PQI |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.4 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 235 W (watts) |
| Enerji verimliliği sınıfı | B |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 615 mm (millimeters) 61.5 cm (centimeters) 24.2126 in (inches) 2.0177 ft (feet) |
| Yükseklik | 706.8 mm (millimeters) 70.68 cm (centimeters) 27.8268 in (inches) 2.3189 ft (feet) |
| Derinlik | 58.7 mm (millimeters) 5.87 cm (centimeters) 2.311 in (inches) 0.1926 ft (feet) |
| Ağırlık | 3.73 kg (kilograms) 8.22 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 1231.2 mm (millimeters) 123.12 cm (centimeters) 48.4724 in (inches) 4.0394 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 779.5 mm (millimeters) 77.95 cm (centimeters) 30.689 in (inches) 2.5574 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 247.7 mm (millimeters) 24.77 cm (centimeters) 9.752 in (inches) 0.8127 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 20 kg (kilograms) 44.09 lbs (pounds) |
| Renkler | Gray |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 200 x 200 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | No |
TV tuner
TV tuner, belirli türde TV sinyalini alıp görüntülemeyi sağlayan bir cihazdır.
| TV tuner | Analog (NTSC/PAL/SECAM) DVB-T DVB-T2 DVB-C DVB-S DVB-S2 |
Sistem Çipi (SoC)
Merkezi işlemci, grafik işlemci ve bellek hakkında bilgi.
| CPU çekirdekleri | 4 |
İşletim sistemi, uygulamalar ve yazılım özellikleri
İşletim sistemi, uygulamalar ve varsa yazılım özellikleri hakkında bilgi.
| İşletim sistemi (OS) | Tizen 4.0 |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 5 W (watts) 2 x 5 W (watts) |
| Subwoofer | 1 x 20 W (watts) |
| 4.1 CH Dolby Digital Plus |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | LAN Wi-Fi 802.11a (IEEE 802.11a-1999) 802.11b (IEEE 802.11b-1999) 802.11g (IEEE 802.11g-2003) 802.11n (IEEE 802.11n-2009) 802.11n 5GHz 802.11ac (IEEE 802.11ac) Bluetooth Wi-Fi Direct DLNA |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 (max 1 A) 2 x USB 2.0 (max 0.5 A) 1 x Ethernet RJ45 4 x HDMI 2.0 (ARC; CEC) 1 x Satellite In (Sub; F-type female) 1 x Satellite In (Main; F-type female) 1 x Optical Audio Out 1 x Antenna (RF) (female) 1 x CI+ 1.4 |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 Anynet+ (HDMI-CEC) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMD FreeSync technology (1080p @ 48 Hz - 120 Hz; 4K @ 48 Hz - 60 Hz) Auto Motion Plus Contrast Enhancer Digital Clean View Extended PVR Light sensor Picture-in-Picture Q Color Q Contrast Plus Q Engine Q HDR Elite Quantum Dot Color Supreme UHD Dimming UHD Upscaling Ultra Black Elite Voice command |