Ekran: 18.9 in, SVA, W-LED, 5120 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 600 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenileme hızı: 120 Hz
sRGB: 125 %,
Adobe RGB: 95 %
Boyutlar: 1199.5 x 341.2 x 69 mm
Ağırlık: 11.6 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | NEC |
| Seri | AccuSync |
| Model | AS194MI-BK |
| Model takma adı | C49RG90SSI C49RG90SSN LC49RG90SSNXZA LC49HG90DMEXXM LC49RG90SSIXCI LC49RG90SSUXEN; LC49RG90SSNXZA LC49RG90SSRXUF |
| Model yılı | 2019 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 18.9 in (inches) |
| Diyagonal | 1244.6 mm (millimeters) 124.46 cm (centimeters) 49 in (inches) 4.0833 ft (feet) |
| Genişlik | 1198.12 mm (millimeters) 119.811 cm (centimeters) 47.1699 in (inches) 3.9308 ft (feet) |
| Yükseklik | 336.97 mm (millimeters) 33.697 cm (centimeters) 13.2665 in (inches) 1.1055 ft (feet) |
| Kavis yarıçapı | 1800 mm (millimeters) 180 cm (centimeters) 70.8661 in (inches) 5.9055 ft (feet) |
| Panel üreticisi | Samsung |
| Panel modeli | LSM490YP02 |
| Panel tipi | SVA |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 3.556:1 |
| Çözünürlük | 5120 x 1440 pixels |
| Piksel aralığı | 0.234 mm (millimeters) 0.0234 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 98.65 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 125 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 95 % (percent) |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Parlaklık | 600 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 1000 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| HDR | HDR10 DisplayHDR 1000 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 120 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 100 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 1199.5 mm (millimeters) 119.95 cm (centimeters) 47.2244 in (inches) 3.9354 ft (feet) |
| Yükseklik | 341.2 mm (millimeters) 34.12 cm (centimeters) 13.4331 in (inches) 1.1194 ft (feet) |
| Derinlik | 69 mm (millimeters) 6.9 cm (centimeters) 2.7165 in (inches) 0.2264 ft (feet) |
| Ağırlık | 11.6 kg (kilograms) 25.57 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 1199.5 mm (millimeters) 119.95 cm (centimeters) 47.2244 in (inches) 3.9354 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 523.1 mm (millimeters) 52.31 cm (centimeters) 20.5945 in (inches) 1.7162 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 349.7 mm (millimeters) 34.97 cm (centimeters) 13.7677 in (inches) 1.1473 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 14.6 kg (kilograms) 32.19 lbs (pounds) |
| Renkler | Gray |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 120 mm (millimeters) 12 cm (centimeters) 4.7244 in (inches) 0.3937 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 15 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 15 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 2 ° (degrees) |
| Geri eğim | 15 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (upstream) 4 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 2.0 2 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMD FreeSync 2 technology Eco Saving Plus Eye Saver Mode Flicker-free technology Low Framerate Compensation Picture-by-Picture Picture-in-Picture Quantum Dot Color Refresh Rate Optimizor Samsung MagicBright Samsung MagicUpscale |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | CE FCC class B ISO9241-307 TÜV/GS TÜV/Ergonomics |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 10 °C - 40 °C (degrees Celsius) 50 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 45 °C (degrees Celsius) -4 °F - 113 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 95 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable USB 3.0 cable |