Ekran: 26.5 in, OLED, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 330 cd/m²
Statik kontrast: 1500000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 280 Hz
Boyutlar: 604.4 x 350.2 x 54.4 mm
Ağırlık: 4.05 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Gigabyte |
| Model | MO27Q28G |
| Model yılı | 2025 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 26.5 in (inches) |
| Diyagonal | 673.1 mm (millimeters) 67.31 cm (centimeters) 26.5 in (inches) 2.2083 ft (feet) |
| Genişlik | 586.75 mm (millimeters) 58.675 cm (centimeters) 23.1004 in (inches) 1.925 ft (feet) |
| Yükseklik | 330.05 mm (millimeters) 33.005 cm (centimeters) 12.9941 in (inches) 1.0828 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel tipi | OLED |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.229 mm (millimeters) 0.0229 cm (centimeters) 0.009 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 110 ppi (pixels per inch) 43 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 91.49 % (percent) |
| DCI P3 | 99.5 % (percent) |
| Rec. 2020 | 84 % (percent) |
| Parlaklık | 330 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 1500 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1500000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 500 True Black HDR10 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 0.03 ms (milliseconds) 0.0000 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
| Meta 3.0 WOLED display 4th Gen OLED Primary RGB Tandem structure |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 280 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 35 W (watts) |
| Power board built-in |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 604.4 mm (millimeters) 60.44 cm (centimeters) 23.7953 in (inches) 1.9829 ft (feet) |
| Yükseklik | 350.2 mm (millimeters) 35.02 cm (centimeters) 13.7874 in (inches) 1.149 ft (feet) |
| Derinlik | 54.4 mm (millimeters) 5.44 cm (centimeters) 2.1417 in (inches) 0.1785 ft (feet) |
| Ağırlık | 4.05 kg (kilograms) 8.93 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 604.4 mm (millimeters) 60.44 cm (centimeters) 23.7953 in (inches) 1.9829 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 496.5 mm (millimeters) 49.65 cm (centimeters) 19.5472 in (inches) 1.6289 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 187.5 mm (millimeters) 18.75 cm (centimeters) 7.3819 in (inches) 0.6152 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 6 kg (kilograms) 13.23 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 795 mm (millimeters) 79.5 cm (centimeters) 31.2992 in (inches) 2.6083 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 475 mm (millimeters) 47.5 cm (centimeters) 18.7008 in (inches) 1.5584 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 131 mm (millimeters) 13.1 cm (centimeters) 5.1575 in (inches) 0.4298 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 8.75 kg (kilograms) 19.29 lbs (pounds) |
| Stand derinliği | 187.5 mm (millimeters) 18.75 cm (centimeters) 7.3819 in (inches) 0.6152 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 15 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 15 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 21 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 5 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; upstream; 18W; DP Alt Mode) 1 x USB 3.2 (Type-B; upstream) 2 x USB 3.2 (Type-A; downstream) 2 x HDMI 2.1 (CEC; ALLM; VRR) 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | 4-sided borderless design 6-axis color control Advanced Cooling System AI OLED Care AI Tactical Features AMD FreeSync Premium Pro Apply Picture Mode Auto-Updated Black Equalizer 2.0 Blue Light Reduction Customized Heatsink Flicker-free technology GameAssist (Picture-by-Picture / Picture-in-Picture / Crosshairs / Timer) Graphene Thermal Film KVM Switch NVIDIA G-Sync Compatible OSD Sidekick RGB Fusion 2.0 Tactical Switch 2.0 Ultra Clear Motion Clarity VESA ClearMR 15000 |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | UL EyeSafe Certified (RPF50 and CPF40) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable USB cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Security lock slot |