Ekran: 31.5 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 20000000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 76 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 99 %
Boyutlar: 747.2 x 448.15 x 72.12 mm
Ağırlık: 10 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | BenQ |
| Model | SW320 |
| Model yılı | 2016 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 31.5 in (inches) |
| Diyagonal | 801 mm (millimeters) 80.1 cm (centimeters) 31.5354 in (inches) 2.628 ft (feet) |
| Genişlik | 697.92 mm (millimeters) 69.792 cm (centimeters) 27.4772 in (inches) 2.2898 ft (feet) |
| Yükseklik | 392.58 mm (millimeters) 39.258 cm (centimeters) 15.4559 in (inches) 1.288 ft (feet) |
| Panel üreticisi | Sharp |
| Panel modeli | LQ315D1JG93 |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| FRC | No |
| LUT | 3D LUT 14 bits |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.182 mm (millimeters) 0.0182 cm (centimeters) 0.0072 in (inches) 0.0006 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 139 ppi (pixels per inch) 55 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 81.82 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 99 % (percent) |
| DCI P3 | 87 % (percent) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 20000000 : 1 |
| HDR | HDR10 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Maksimum tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 27 ms (milliseconds) 0.0270 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 140 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 76 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.7 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 30 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 50 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 90 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 747.2 mm (millimeters) 74.72 cm (centimeters) 29.4173 in (inches) 2.4514 ft (feet) |
| Yükseklik | 448.15 mm (millimeters) 44.815 cm (centimeters) 17.6437 in (inches) 1.4703 ft (feet) |
| Derinlik | 72.12 mm (millimeters) 7.212 cm (centimeters) 2.8394 in (inches) 0.2366 ft (feet) |
| Ağırlık | 10 kg (kilograms) 22.05 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 747.2 mm (millimeters) 74.72 cm (centimeters) 29.4173 in (inches) 2.4514 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 502.25 mm (millimeters) 50.225 cm (centimeters) 19.7736 in (inches) 1.6478 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 223.61 mm (millimeters) 22.361 cm (centimeters) 8.8035 in (inches) 0.7336 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 45 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 45 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 2.0 (downstream) 1 x USB 3.0 (upstream) 2 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 (Input mini) 1 x DisplayPort 1.4 1 x SD Memory Card Slot |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMA (Advanced Motion Accelerator) Black Level Flicker-free technology GamutDuo Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR 7.0 TCO Certified Displays 7.0 WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 8; Windows 7) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable - mini-DP to DP Hardware calibration HDMI cable Hood Hotkey Puck USB 3.0 cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |