Ekran: 27 in, AH-IPS, GB-r LED, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenileme hızı: 49 Hz - 86 Hz
sRGB: 100 %,
Adobe RGB: 99 %,
NTSC: 120 %
Boyutlar: 640.78 x 379 x 69.5 mm
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Asus |
| Seri | ProArt |
| Model | PA279Q |
| Model yılı | 2013 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 27 in (inches) |
| Diyagonal | 684.7 mm (millimeters) 68.47 cm (centimeters) 26.9567 in (inches) 2.2464 ft (feet) |
| Genişlik | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Yükseklik | 335.664 mm (millimeters) 33.5664 cm (centimeters) 13.2151 in (inches) 1.1013 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel modeli | LM270WQ3-SLA1 |
| Panel tipi | AH-IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| LUT | 14 bits |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 82.48 % (percent) |
| Arka aydınlatma | GB-r LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 99 % (percent) |
| NTSC (1953) | 120 % (percent) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 6 ms (milliseconds) 0.0060 s (seconds) |
| Maksimum tepki süresi | 23 ms (milliseconds) 0.0230 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 24 ms (milliseconds) 0.0240 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 29 kHz - 113 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 49 Hz - 86 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 29 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 49 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 62 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 640.78 mm (millimeters) 64.078 cm (centimeters) 25.2276 in (inches) 2.1023 ft (feet) |
| Yükseklik | 379 mm (millimeters) 37.9 cm (centimeters) 14.9213 in (inches) 1.2434 ft (feet) |
| Derinlik | 69.5 mm (millimeters) 6.95 cm (centimeters) 2.7362 in (inches) 0.228 ft (feet) |
| Stand ile genişlik | 640.78 mm (millimeters) 64.078 cm (centimeters) 25.2276 in (inches) 2.1023 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 559.84 mm (millimeters) 55.984 cm (centimeters) 22.0409 in (inches) 1.8367 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 240 mm (millimeters) 24 cm (centimeters) 9.4488 in (inches) 0.7874 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 10 kg (kilograms) 22.05 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 756 mm (millimeters) 75.6 cm (centimeters) 29.7638 in (inches) 2.4803 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 456 mm (millimeters) 45.6 cm (centimeters) 17.9528 in (inches) 1.4961 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 300 mm (millimeters) 30 cm (centimeters) 11.811 in (inches) 0.9843 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 14 kg (kilograms) 30.86 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 60 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 60 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 3 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (upstream) 6 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 (Output MST) 1 x DisplayPort 1.2 1 x DVI-D Dual Link 2 x 3.5 mm Audio Out 1 x SD Memory Card Slot |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Picture-by-Picture Picture-in-Picture SPLENDID Video Intelligence Technology Trace Free Technology |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | BSMI CB CCC CE CEL Level 2 cTick CU ENERGY STAR ErP Epeat Gold FCC Class B J-MOSS PSE RoHS TCO Certified Displays 6.0 TÜV/Ergonomics TÜV/GS UL/cUL VCCI WEEE WHQL (Windows 8 Windows 7) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | Audio cable DisplayPort cable DisplayPort cable - mini-DP to DP DVI-D cable HDMI cable Hood USB 3.0 upstream cable |