Ekran: 28 in, TN, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 170 ° / 160 °
Parlaklık: 300 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 80000000 : 1
Yenileme hızı: 23 Hz - 80 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 659.3 x 379.4 x 48.7 mm
Ağırlık: 4 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | AOC |
| Model | U2879VF |
| Model yılı | 2015 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 28 in (inches) |
| Diyagonal | 708.538 mm (millimeters) 70.8538 cm (centimeters) 27.8952 in (inches) 2.3246 ft (feet) |
| Genişlik | 620.928 mm (millimeters) 62.0928 cm (centimeters) 24.446 in (inches) 2.0372 ft (feet) |
| Yükseklik | 341.28 mm (millimeters) 34.128 cm (centimeters) 13.4362 in (inches) 1.1197 ft (feet) |
| Panel üreticisi | Innolux |
| Panel modeli | M280DGJ-L30 |
| Panel tipi | TN |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.162 mm (millimeters) 0.0162 cm (centimeters) 0.0064 in (inches) 0.0005 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 157 ppi (pixels per inch) 61 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 84.72 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 80000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 170 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 160 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 3.5 ms (milliseconds) 0.0035 s (seconds) |
| Maksimum tepki süresi | 25 ms (milliseconds) 0.0250 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 30 ms (milliseconds) 0.0300 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 140 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 23 Hz - 80 Hz (hertz) |
| D-sub; DVI; HDMI 1.4 - 30 kHz - 99 kHz DisplayPort; HDMI 2.0 - 30 kHz - 140 kHz D-sub - 1920 x 1080 @ 60 Hz DVI; HDMI 1.4 - 3840 x 2160 @ 30 Hz DisplayPort; HDMI 2.0 - 3840 x 2160 @ 60 Hz |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 3.25 A (amperes) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 41 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 65 W (watts) |
| Güç tüketimi (yıllık) | 92 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji verimliliği sınıfı | C |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 659.3 mm (millimeters) 65.93 cm (centimeters) 25.9567 in (inches) 2.1631 ft (feet) |
| Yükseklik | 379.4 mm (millimeters) 37.94 cm (centimeters) 14.937 in (inches) 1.2448 ft (feet) |
| Derinlik | 48.7 mm (millimeters) 4.87 cm (centimeters) 1.9173 in (inches) 0.1598 ft (feet) |
| Ağırlık | 4 kg (kilograms) 8.82 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 659.3 mm (millimeters) 65.93 cm (centimeters) 25.9567 in (inches) 2.1631 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 468.4 mm (millimeters) 46.84 cm (centimeters) 18.4409 in (inches) 1.5367 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 153.2 mm (millimeters) 15.32 cm (centimeters) 6.0315 in (inches) 0.5026 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 5.26 kg (kilograms) 11.6 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 732 mm (millimeters) 73.2 cm (centimeters) 28.8189 in (inches) 2.4016 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 543 mm (millimeters) 54.3 cm (centimeters) 21.378 in (inches) 1.7815 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 159 mm (millimeters) 15.9 cm (centimeters) 6.2598 in (inches) 0.5217 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 5.26 kg (kilograms) 11.6 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | No |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | No |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 3.5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 23.5 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x HDMI 2.0 (MHL) 1 x DisplayPort 1.2 1 x DVI-D Dual Link 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | AMD FreeSync technology Flicker-free technology Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | BSMI CCC CE cTÜVus ENERGY STAR 6.0 EPA FCC ISO9241-307 RCM TÜV/Ergonomics WIN7/8 |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 85 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 3657.6 m (meters) 12000 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -25 °C - 55 °C (degrees Celsius) -13 °F - 131 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 93 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | D-sub cable DisplayPort cable DVI cable HDMI cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |