Ekran: 28 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 400 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 150 Hz
Ağırlık: 4.8 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Acer |
| Seri | Predator XB3 |
| Model | Predator XB283K V3 |
| Model takma adı | XB283K V3bmiiprx XB283KV3bmiiprx UM.PX3AA.301 |
| Model yılı | 2023 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 28 in (inches) |
| Diyagonal | 708.538 mm (millimeters) 70.8538 cm (centimeters) 27.8952 in (inches) 2.3246 ft (feet) |
| Genişlik | 620.928 mm (millimeters) 62.0928 cm (centimeters) 24.446 in (inches) 2.0372 ft (feet) |
| Yükseklik | 341.28 mm (millimeters) 34.128 cm (centimeters) 13.4362 in (inches) 1.1197 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.161 mm (millimeters) 0.0161 cm (centimeters) 0.0063 in (inches) 0.0005 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 157 ppi (pixels per inch) 61 ppcm (pixels per centimeter) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| Parlaklık | 400 cd/m² (candela per square meter) |
| Tepe parlaklık | 450 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 338 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 150 Hz (hertz) |
| Native - 144 Hz Overclock - 150 Hz |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 1.2 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 636.4 mm (millimeters) 63.64 cm (centimeters) 25.0551 in (inches) 2.0879 ft (feet) |
| Ağırlık | 4.8 kg (kilograms) 10.58 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 636.4 mm (millimeters) 63.64 cm (centimeters) 25.0551 in (inches) 2.0879 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 417.9 mm (millimeters) 41.79 cm (centimeters) 16.4528 in (inches) 1.3711 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 236.3 mm (millimeters) 23.63 cm (centimeters) 9.3031 in (inches) 0.7753 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 6.85 kg (kilograms) 15.1 lbs (pounds) |
| Stand derinliği | 236.3 mm (millimeters) 23.63 cm (centimeters) 9.3031 in (inches) 0.7753 ft (feet) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 120 mm (millimeters) 12 cm (centimeters) 4.7244 in (inches) 0.3937 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 90 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 15 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 15 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 20 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.2 (DSC) 1 x 3.5 mm Audio Out |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Acer ComfyView Adaptive-Sync technology AMD FreeSync Premium Display Stream Compression Flicker-free technology Game Assistant Gaming Mode Low Blue Light |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | CCC CE EAC FCC ISO 9241-307 NEMKO NOM RoHS WEEE |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable (optional) HDMI cable (optional) |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |