Ekran: 54.6 in, IPS, W-LED, 1920 x 1200 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 250 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 3000000 : 1
Yenileme hızı: 50 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Boyutlar: 501.2 x 326.5 x 43.4 mm
Ağırlık: 2.87 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | LG |
| Seri | UJ630 |
| Model | 55UJ630V |
| Model takma adı | 61C3MAR6US 61C3MAT6EU 61C3MAT6UK |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 54.6 in (inches) |
| Diyagonal | 571.5 mm (millimeters) 57.15 cm (centimeters) 22.5 in (inches) 1.875 ft (feet) |
| Genişlik | 483.84 mm (millimeters) 48.384 cm (centimeters) 19.0488 in (inches) 1.5874 ft (feet) |
| Yükseklik | 302.4 mm (millimeters) 30.24 cm (centimeters) 11.9055 in (inches) 0.9921 ft (feet) |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 16777216 colors 24 bits |
| En-boy oranı | 1.6:1 16:10 |
| Çözünürlük | 1920 x 1200 pixels |
| Piksel aralığı | 0.252 mm (millimeters) 0.0252 cm (centimeters) 0.0099 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 100 ppi (pixels per inch) 39 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 89.41 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 250 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 3000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 6 ms (milliseconds) 0.0060 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 81 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 50 Hz - 75 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 1.5 A (amperes) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 15 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 18 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 501.2 mm (millimeters) 50.12 cm (centimeters) 19.7323 in (inches) 1.6444 ft (feet) |
| Yükseklik | 326.5 mm (millimeters) 32.65 cm (centimeters) 12.8543 in (inches) 1.0712 ft (feet) |
| Derinlik | 43.4 mm (millimeters) 4.34 cm (centimeters) 1.7087 in (inches) 0.1424 ft (feet) |
| Ağırlık | 2.87 kg (kilograms) 6.33 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 501.2 mm (millimeters) 50.12 cm (centimeters) 19.7323 in (inches) 1.6444 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 491.9 mm (millimeters) 49.19 cm (centimeters) 19.3661 in (inches) 1.6138 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 251.9 mm (millimeters) 25.19 cm (centimeters) 9.9173 in (inches) 0.8264 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 4.85 kg (kilograms) 10.69 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 655 mm (millimeters) 65.5 cm (centimeters) 25.7874 in (inches) 2.149 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 422 mm (millimeters) 42.2 cm (centimeters) 16.6142 in (inches) 1.3845 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 160 mm (millimeters) 16 cm (centimeters) 6.2992 in (inches) 0.5249 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 6.84 kg (kilograms) 15.08 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 110 mm (millimeters) 11 cm (centimeters) 4.3307 in (inches) 0.3609 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 90 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 45 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 45 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 30 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | DDC/CI |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | BSMI C-Tick CCC CE CECP ENERGY STAR 7.0 FCC Class B KC RoHS TCO Certified Display 7.0 TCO Edge 2.0 TÜV/GS VCCI WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 8; Windows 7) |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 45 °C (degrees Celsius) 32 °F - 113 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 95 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | D-sub cable DisplayPort cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |