Ekran: 59.5 in, IPS, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1300 : 1,
Dinamik kontrast: 50000000 : 1
Yenileme hızı: 23 Hz - 80 Hz
sRGB: 108 %,
Adobe RGB: 87 %,
NTSC: 90 %
Boyutlar: 715 x 412 x 58.8 mm
Ağırlık: 23 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | LG |
| Seri | LF600 |
| Model | 60LF6000 |
| Model takma adı | 329P9H/00 329P9H/01 329P9H/27 |
| Model yılı | 2019 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 59.5 in (inches) |
| Diyagonal | 801 mm (millimeters) 80.1 cm (centimeters) 31.5354 in (inches) 2.628 ft (feet) |
| Genişlik | 698.4 mm (millimeters) 69.84 cm (centimeters) 27.4961 in (inches) 2.2913 ft (feet) |
| Yükseklik | 392.85 mm (millimeters) 39.285 cm (centimeters) 15.4665 in (inches) 1.2889 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel modeli | LM315WR1-SSA1 |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel aralığı | 0.182 mm (millimeters) 0.0182 cm (centimeters) 0.0072 in (inches) 0.0006 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 139 ppi (pixels per inch) 54 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 93.14 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 108 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 87 % (percent) |
| NTSC (1953) | 90 % (percent) |
| DCI P3 | 80 % (percent) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1300 : 1 |
| Dinamik kontrast | 50000000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 14 ms (milliseconds) 0.0140 s (seconds) |
| Maksimum tepki süresi | 20 ms (milliseconds) 0.0200 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 30 ms (milliseconds) 0.0300 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 30 kHz - 160 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 23 Hz - 80 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (eko) | 30.8 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 33 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 45 W (watts) |
| Güç tüketimi (yıllık) | 80 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji verimliliği sınıfı | B |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 715 mm (millimeters) 71.5 cm (centimeters) 28.1496 in (inches) 2.3458 ft (feet) |
| Yükseklik | 412 mm (millimeters) 41.2 cm (centimeters) 16.2205 in (inches) 1.3517 ft (feet) |
| Derinlik | 58.8 mm (millimeters) 5.88 cm (centimeters) 2.315 in (inches) 0.1929 ft (feet) |
| Ağırlık | 23 kg (kilograms) 50.71 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 715 mm (millimeters) 71.5 cm (centimeters) 28.1496 in (inches) 2.3458 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 456 mm (millimeters) 45.6 cm (centimeters) 17.9528 in (inches) 1.4961 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 246 mm (millimeters) 24.6 cm (centimeters) 9.685 in (inches) 0.8071 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 10.63 kg (kilograms) 23.44 lbs (pounds) |
| Kutu genişliği | 793 mm (millimeters) 79.3 cm (centimeters) 31.2205 in (inches) 2.6017 ft (feet) |
| Kutu yüksekliği | 673 mm (millimeters) 67.3 cm (centimeters) 26.4961 in (inches) 2.208 ft (feet) |
| Kutu derinliği | 186 mm (millimeters) 18.6 cm (centimeters) 7.3228 in (inches) 0.6102 ft (feet) |
| Kutu ağırlığı | 14.43 kg (kilograms) 31.81 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 180 mm (millimeters) 18 cm (centimeters) 7.0866 in (inches) 0.5906 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | Yes |
| Sola pivot | 0 ° (degrees) |
| Sağa pivot | 90 ° (degrees) |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 175 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 175 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 25 ° (degrees) |
Ses
Ses sistemi hakkında bilgi: dahili hoparlör sayısı ve gücü, desteklenen ses teknolojileri.
| Hoparlörler | 2 x 3 W (watts) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | Yes |
| Video çözünürlüğü | 1920 x 1080 pixels 2.07 MP (megapixels) |
Ağ
Diğer cihazlarla veri alışverişi için desteklenen ağ teknolojileri ve standartları.
| Ağ | LAN |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 4 x USB 3.0 (downstream) 1 x USB 3.1 (Type-C - 65 W) 1 x Ethernet RJ45 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort (Output) 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 USB Type-C Docking (5V/3A; 9V/3A; 10V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/3.25A) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | DDC/CI Flicker-free technology Low Blue Light Picture-by-Picture Picture-in-Picture SmartControl SmartContrast SmartImage |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | CB CCC CECP EAC ENERGY STAR 7.0 ETL FCC Class B ISO9241-307 KUCAS PSB RCM RoHS SASO SEMKO TCO Certified Displays TÜV/GS TÜV/Ergonomics WEEE VCCI |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 20 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 3658 m (meters) 12001.3 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 20 % - 80 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable USB type-C cable USB Type-C to Type-A cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |