Ekran: 40 in, TN, W-LED, 3840 x 2160 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 170 ° / 160 °
Parlaqlıq: 330 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 40 Hz - 80 Hz
NTSC: 72 %
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Sceptre |
| Model | X405BV-FSRCC |
| Modelin alternativ adı | RT280K Abmiipx |
| Model ili | 2018 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 40 in (inches) |
| Diaqonal | 708.538 mm (millimeters) 70.8538 cm (centimeters) 27.8952 in (inches) 2.3246 ft (feet) |
| En | 620.93 mm (millimeters) 62.093 cm (centimeters) 24.4461 in (inches) 2.0372 ft (feet) |
| Hündürlük | 341.28 mm (millimeters) 34.128 cm (centimeters) 13.4362 in (inches) 1.1197 ft (feet) |
| Panel növü | TN |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 3840 x 2160 pixels Ultra HD (UHD) / 4K / 2160p |
| Piksel addımı | 0.162 mm (millimeters) 0.0162 cm (centimeters) 0.0064 in (inches) 0.0005 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 157 ppi (pixels per inch) 61 ppcm (pixels per centimeter) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaqlıq | 330 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 170 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 160 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 1 ms (milliseconds) 0.0010 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 160 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 40 Hz - 80 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.42 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.49 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 41.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 70 W (watts) |
| Enerji sərfi (illik) | 64 kWh (kilowatt-hours) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | B |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| Hündürlük | 515.6 mm (millimeters) 51.56 cm (centimeters) 20.2992 in (inches) 1.6916 ft (feet) |
| Dərinlik | 81.3 mm (millimeters) 8.13 cm (centimeters) 3.2008 in (inches) 0.2667 ft (feet) |
| Stendlə en | 658.9 mm (millimeters) 65.89 cm (centimeters) 25.9409 in (inches) 2.1617 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 482.1 mm (millimeters) 48.21 cm (centimeters) 18.9803 in (inches) 1.5817 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 210 mm (millimeters) 21 cm (centimeters) 8.2677 in (inches) 0.689 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 5.64 kg (kilograms) 12.43 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black Silver |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 15 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Blue Light Filter Flicker-free technology |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR ErP TCO Certified Displays |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable |