Ekran: 74.5 in, IPS, W-LED, 5120 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 24 Hz - 86 Hz
sRGB: 99 %,
Adobe RGB: 75 %,
NTSC: 72 %
Ölçülər: 1678.94 x 371 x 109.3 mm
Çəki: 11.4 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Sceptre |
| Seriya | UltraSharp |
| Model | U750CV-UMR |
| Model ili | 2018 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 74.5 in (inches) |
| Diaqonal | 1244.6 mm (millimeters) 124.46 cm (centimeters) 49 in (inches) 4.0833 ft (feet) |
| En | 1198.08 mm (millimeters) 119.808 cm (centimeters) 47.1685 in (inches) 3.9307 ft (feet) |
| Hündürlük | 336.96 mm (millimeters) 33.696 cm (centimeters) 13.2661 in (inches) 1.1055 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 3800 mm (millimeters) 380 cm (centimeters) 149.606 in (inches) 12.4672 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | LG Display |
| Panel modeli | LM490DQ1-???? |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 3.556:1 |
| İcazə | 5120 x 1440 pixels |
| Piksel addımı | 0.234 mm (millimeters) 0.0234 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 108 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 64.81 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 75 % (percent) |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaqlıq | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Maksimum cavab müddəti | 15 ms (milliseconds) 0.0150 s (seconds) |
| Giriş gecikməsi | 10 ms (milliseconds) 0.0100 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| CIE1976 - 90% CIE1931 - 75% |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 25 kHz - 115 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 24 Hz - 86 Hz (hertz) |
| 5120 x 1440 with 10-bit supported @ 60 Hz |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 3 A (amperes) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 60 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 230 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 1678.94 mm (millimeters) 167.894 cm (centimeters) 66.1 in (inches) 5.5083 ft (feet) |
| Hündürlük | 371 mm (millimeters) 37.1 cm (centimeters) 14.6063 in (inches) 1.2172 ft (feet) |
| Dərinlik | 109.3 mm (millimeters) 10.93 cm (centimeters) 4.3031 in (inches) 0.3586 ft (feet) |
| Çəki | 11.4 kg (kilograms) 25.13 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 1215.1 mm (millimeters) 121.51 cm (centimeters) 47.8386 in (inches) 3.9865 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 458.6 mm (millimeters) 45.86 cm (centimeters) 18.0551 in (inches) 1.5046 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 252.6 mm (millimeters) 25.26 cm (centimeters) 9.9449 in (inches) 0.8287 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 17.2 kg (kilograms) 37.92 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 170 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 170 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 21 ° (degrees) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x USB 3.0 (upstream) 4 x USB 3.0 (downstream) 1 x USB 3.0 (charger - 5V/2.0A) 1 x USB 3.1 (Type-C) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Blue Light Filter Flicker-free technology Picture-by-Picture |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR 7.0 RoHS TCO Certified Displays |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 90 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable USB 3.0 upstream cable USB Type-C cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Security lock slot |