Ekran: 74.5 in, IPS, W-LED, 5120 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Parlaklık: 350 cd/m²
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenileme hızı: 24 Hz - 86 Hz
sRGB: 99 %,
Adobe RGB: 75 %,
NTSC: 72 %
Boyutlar: 1678.94 x 371 x 109.3 mm
Ağırlık: 11.4 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Sceptre |
| Seri | UltraSharp |
| Model | U750CV-UMR |
| Model yılı | 2018 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 74.5 in (inches) |
| Diyagonal | 1244.6 mm (millimeters) 124.46 cm (centimeters) 49 in (inches) 4.0833 ft (feet) |
| Genişlik | 1198.08 mm (millimeters) 119.808 cm (centimeters) 47.1685 in (inches) 3.9307 ft (feet) |
| Yükseklik | 336.96 mm (millimeters) 33.696 cm (centimeters) 13.2661 in (inches) 1.1055 ft (feet) |
| Kavis yarıçapı | 3800 mm (millimeters) 380 cm (centimeters) 149.606 in (inches) 12.4672 ft (feet) |
| Panel üreticisi | LG Display |
| Panel modeli | LM490DQ1-???? |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits |
| FRC | No |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 3.556:1 |
| Çözünürlük | 5120 x 1440 pixels |
| Piksel aralığı | 0.234 mm (millimeters) 0.0234 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 108 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 64.81 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| sRGB | 99 % (percent) |
| Adobe RGB (1998) | 75 % (percent) |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaklık | 350 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 8 ms (milliseconds) 0.0080 s (seconds) |
| Maksimum tepki süresi | 15 ms (milliseconds) 0.0150 s (seconds) |
| Giriş gecikmesi | 10 ms (milliseconds) 0.0100 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| CIE1976 - 90% CIE1931 - 75% |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Yatay frekans (dijital) | 25 kHz - 115 kHz (kilohertz) |
| Dikey frekans (dijital) | 24 Hz - 86 Hz (hertz) |
| 5120 x 1440 with 10-bit supported @ 60 Hz |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik akımı (A) | 3 A (amperes) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
| Güç tüketimi (uyku) | 0.5 W (watts) |
| Güç tüketimi (ortalama) | 60 W (watts) |
| Güç tüketimi (maksimum) | 230 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 1678.94 mm (millimeters) 167.894 cm (centimeters) 66.1 in (inches) 5.5083 ft (feet) |
| Yükseklik | 371 mm (millimeters) 37.1 cm (centimeters) 14.6063 in (inches) 1.2172 ft (feet) |
| Derinlik | 109.3 mm (millimeters) 10.93 cm (centimeters) 4.3031 in (inches) 0.3586 ft (feet) |
| Ağırlık | 11.4 kg (kilograms) 25.13 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 1215.1 mm (millimeters) 121.51 cm (centimeters) 47.8386 in (inches) 3.9865 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 458.6 mm (millimeters) 45.86 cm (centimeters) 18.0551 in (inches) 1.5046 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 252.6 mm (millimeters) 25.26 cm (centimeters) 9.9449 in (inches) 0.8287 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 17.2 kg (kilograms) 37.92 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA montaj | Yes |
| VESA arayüzü | 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 130 mm (millimeters) 13 cm (centimeters) 5.1181 in (inches) 0.4265 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | Yes |
| Sola döndürme | 170 ° (degrees) |
| Sağa döndürme | 170 ° (degrees) |
| İleri/geri eğim | Yes |
| İleri eğim | 5 ° (degrees) |
| Geri eğim | 21 ° (degrees) |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 2 x USB 3.0 (upstream) 4 x USB 3.0 (downstream) 1 x USB 3.0 (charger - 5V/2.0A) 1 x USB 3.1 (Type-C) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) 2.2 |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | Blue Light Filter Flicker-free technology Picture-by-Picture |
Sertifikalar, standartlar ve lisanslar
Standartlar, sertifikalar ve lisanslar.
| Sertifikalar, standartlar ve lisanslar | ENERGY STAR 7.0 RoHS TCO Certified Displays |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Çalışma irtifası | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 90 % (percent) |
| Depolama irtifası | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable USB 3.0 upstream cable USB Type-C cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Security lock slot |