Ekran: 54.6 in, VA, W-LED, 2560 x 1080 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Parlaqlıq: 300 cd/m²
Statik kontrast: 2000 : 1,
Dinamik kontrast: 100000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 56 Hz - 76 Hz
sRGB: 100 %
Ölçülər: 849.9 x 718 x 73.7 mm
Çəki: 10.7 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Metz Blue |
| Seriya | MRD6000 |
| Model | 55MRD6000 |
| Modelin alternativ adı | 55MRD6000Z |
| Model ili | 2016 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 54.6 in (inches) |
| Diaqonal | 890 mm (millimeters) 89 cm (centimeters) 35.0394 in (inches) 2.9199 ft (feet) |
| En | 819.84 mm (millimeters) 81.984 cm (centimeters) 32.2772 in (inches) 2.6898 ft (feet) |
| Hündürlük | 345.87 mm (millimeters) 34.587 cm (centimeters) 13.6169 in (inches) 1.1347 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits |
| FRC | No |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 2.37:1 |
| İcazə | 2560 x 1080 pixels |
| Piksel addımı | 0.32 mm (millimeters) 0.032 cm (centimeters) 0.0126 in (inches) 0.0011 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 79 ppi (pixels per inch) 31 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 46.47 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 100 % (percent) |
| Parlaqlıq | 300 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 2000 : 1 |
| Dinamik kontrast | 100000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 12 ms (milliseconds) 0.0120 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 31 kHz - 83 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 56 Hz - 76 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 46 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 73 W (watts) |
| Enerji səmərəliliyi sinfi | B |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 849.9 mm (millimeters) 84.99 cm (centimeters) 33.4606 in (inches) 2.7884 ft (feet) |
| Hündürlük | 718 mm (millimeters) 71.8 cm (centimeters) 28.2677 in (inches) 2.3556 ft (feet) |
| Dərinlik | 73.7 mm (millimeters) 7.37 cm (centimeters) 2.9016 in (inches) 0.2418 ft (feet) |
| Çəki | 10.7 kg (kilograms) 23.59 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 849.9 mm (millimeters) 84.99 cm (centimeters) 33.4606 in (inches) 2.7884 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 450.5 mm (millimeters) 45.05 cm (centimeters) 17.7362 in (inches) 1.478 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 274.3 mm (millimeters) 27.43 cm (centimeters) 10.7992 in (inches) 0.8999 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 12.7 kg (kilograms) 28 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 150 mm (millimeters) 15 cm (centimeters) 5.9055 in (inches) 0.4921 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| Sola dönmə | 45 ° (degrees) |
| Sağa dönmə | 45 ° (degrees) |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 25 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 2 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.0 (upstream) 2 x USB 3.0 (downstream) 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x DVI-D Dual Link 1 x 3.5 mm Audio In 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | Blue Light Filter Flicker-free technology |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | ENERGY STAR TCO Displays 6.0 |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable USB 3.0 cable |