Ekran: 49.5 in, IPS, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 178 ° / 178 °
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 48 Hz - 144 Hz
Ölçülər: 613.4 x 647 x 75 mm
Çəki: 9 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Metz Blue |
| Seriya | MUC7000 |
| Model | 50MUC7000 |
| Model ili | 2019 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 49.5 in (inches) |
| Diaqonal | 685.8 mm (millimeters) 68.58 cm (centimeters) 27 in (inches) 2.25 ft (feet) |
| En | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Hündürlük | 616.41 mm (millimeters) 61.641 cm (centimeters) 24.2681 in (inches) 2.0223 ft (feet) |
| Panel istehsalçısı | Innolux |
| Panel növü | IPS |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.778:1 16:9 |
| İcazə | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel addımı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran sahəsi | 92.68 % (percent) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Pik parlaqlıq | 420 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Üfüqi baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 178 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Orta cavab müddəti | 7 ms (milliseconds) 0.0070 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1ms (ULMB - Ultra Low Motion Blur) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 48 Hz - 144 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.3 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 613.4 mm (millimeters) 61.34 cm (centimeters) 24.1496 in (inches) 2.0125 ft (feet) |
| Hündürlük | 647 mm (millimeters) 64.7 cm (centimeters) 25.4724 in (inches) 2.1227 ft (feet) |
| Dərinlik | 75 mm (millimeters) 7.5 cm (centimeters) 2.9528 in (inches) 0.2461 ft (feet) |
| Çəki | 9 kg (kilograms) 19.84 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 613.4 mm (millimeters) 61.34 cm (centimeters) 24.1496 in (inches) 2.0125 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 388.4 mm (millimeters) 38.84 cm (centimeters) 15.2913 in (inches) 1.2743 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 189.4 mm (millimeters) 18.94 cm (centimeters) 7.4567 in (inches) 0.6214 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 11.5 kg (kilograms) 25.35 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA interfeysi | 75 x 75 mm 100 x 100 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Hündürlük tənzimlənmə diapazonu | 100 mm (millimeters) 10 cm (centimeters) 3.937 in (inches) 0.3281 ft (feet) |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| Arxaya əyilmə | 90 ° (degrees) |
| VESA Mount Adapter sold separately |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 1; upstream; DP Alt Mode) 2 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; downstream) 1 x HDMI 2.0 (b) 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | 5-way configuration joystick Adaptive-Sync Technology AMD FreeSync technology Cable channel slats Cable routing hole Flicker-free technology NVIDIA ULMB (Ultra Low Motion Blur) Picture-in-Picture Primary Input Source Razer Chroma RGB underglow lighting (16.8 million colors) Razer Synapse 3 Refresh Rate Counter NVIDIA G-SYNC Compatible Wide Color Gamut |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | USB extension cable HDMI cable DisplayPort cable USB Type-C cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |