Ekran: 49.5 in, IPS, W-LED, 2560 x 1440 pixels
Görüş açıları (Y/D): 178 ° / 178 °
Statik kontrast: 1000 : 1
Yenileme hızı: 48 Hz - 144 Hz
Boyutlar: 613.4 x 647 x 75 mm
Ağırlık: 9 kg
Marka, seri, model
Marka, seri, model ve model takma adları hakkında bilgi.
| Marka | Metz Blue |
| Seri | MUC7000 |
| Model | 50MUC7000 |
| Model yılı | 2019 |
Ekran
Ekranın temel özellikleri: panel, arka aydınlatma, çözünürlük, yenileme hızı vb.
| Boyut sınıfı | 49.5 in (inches) |
| Diyagonal | 685.8 mm (millimeters) 68.58 cm (centimeters) 27 in (inches) 2.25 ft (feet) |
| Genişlik | 596.736 mm (millimeters) 59.6736 cm (centimeters) 23.4935 in (inches) 1.9578 ft (feet) |
| Yükseklik | 616.41 mm (millimeters) 61.641 cm (centimeters) 24.2681 in (inches) 2.0223 ft (feet) |
| Panel üreticisi | Innolux |
| Panel tipi | IPS |
| Panel bit derinliği | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Renkler | 1073741824 colors 30 bits |
| En-boy oranı | 1.778:1 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 pixels Quad HD (QHD) / 1440p |
| Piksel aralığı | 0.233 mm (millimeters) 0.0233 cm (centimeters) 0.0092 in (inches) 0.0008 ft (feet) |
| Piksel yoğunluğu | 109 ppi (pixels per inch) 42 ppcm (pixels per centimeter) |
| Ekran alanı | 92.68 % (percent) |
| Arka aydınlatma | W-LED |
| DCI P3 | 95 % (percent) |
| Tepe parlaklık | 420 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 1000 : 1 |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Yatay görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Dikey görüş açısı | 178 ° (degrees) |
| Minimum tepki süresi | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Ortalama tepki süresi | 7 ms (milliseconds) 0.0070 s (seconds) |
| Kaplama | Anti-glare/Matte (3H) |
| Response time - 1ms (ULMB - Ultra Low Motion Blur) |
3D
3D efekt elde etmek için çeşitli teknolojiler kullanılır. Her teknolojinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır.
| 3D | No |
Frekanslar
Yatay ve dikey yenileme frekansları hakkında bilgi.
| Dikey frekans (dijital) | 48 Hz - 144 Hz (hertz) |
Güç kaynağı ve tüketim
Güç kaynağı ve tüketim, enerji verimliliği sınıfı vb. hakkında bilgi.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC frekansı | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Güç tüketimi (kapalı) | 0.3 W (watts) |
Boyutlar, ağırlık ve renk
Modelin boyutları ve ağırlığı (standlı/standsız) ve sunulan renkler hakkında bilgi.
| Genişlik | 613.4 mm (millimeters) 61.34 cm (centimeters) 24.1496 in (inches) 2.0125 ft (feet) |
| Yükseklik | 647 mm (millimeters) 64.7 cm (centimeters) 25.4724 in (inches) 2.1227 ft (feet) |
| Derinlik | 75 mm (millimeters) 7.5 cm (centimeters) 2.9528 in (inches) 0.2461 ft (feet) |
| Ağırlık | 9 kg (kilograms) 19.84 lbs (pounds) |
| Stand ile genişlik | 613.4 mm (millimeters) 61.34 cm (centimeters) 24.1496 in (inches) 2.0125 ft (feet) |
| Stand ile yükseklik | 388.4 mm (millimeters) 38.84 cm (centimeters) 15.2913 in (inches) 1.2743 ft (feet) |
| Stand ile derinlik | 189.4 mm (millimeters) 18.94 cm (centimeters) 7.4567 in (inches) 0.6214 ft (feet) |
| Stand ile ağırlık | 11.5 kg (kilograms) 25.35 lbs (pounds) |
| Renkler | Black |
Ergonomi
Ergonomik fonksiyonlar hakkında bilgi: yükseklik ayarı, döndürme, eğim vb.
| VESA arayüzü | 75 x 75 mm 100 x 100 mm |
| Çıkarılabilir stand | Yes |
| Yükseklik ayarı | Yes |
| Yükseklik ayar aralığı | 100 mm (millimeters) 10 cm (centimeters) 3.937 in (inches) 0.3281 ft (feet) |
| Döndürme (yatay/dikey) | No |
| Sola/sağa döndürme | No |
| İleri/geri eğim | Yes |
| Geri eğim | 90 ° (degrees) |
| VESA Mount Adapter sold separately |
Kamera
Birçok modern monitör ve Smart TV'de dahili kamera bulunur.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mevcut bağlantı portları, yuvalar ve arayüzler.
| Bağlantı | 1 x USB 3.2 (Type-C; Gen 1; upstream; DP Alt Mode) 2 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; downstream) 1 x HDMI 2.0 (b) 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Özellikler
Modelin bazı ek işlevsel özellikleri.
| Özellikler | 5-way configuration joystick Adaptive-Sync Technology AMD FreeSync technology Cable channel slats Cable routing hole Flicker-free technology NVIDIA ULMB (Ultra Low Motion Blur) Picture-in-Picture Primary Input Source Razer Chroma RGB underglow lighting (16.8 million colors) Razer Synapse 3 Refresh Rate Counter NVIDIA G-SYNC Compatible Wide Color Gamut |
Çalışma ve depolama koşulları
Ekranın düzgün çalışması için kullanım ve saklama ortamı koşullarına ilişkin gereksinimler vardır.
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| Çalışma nemi | 10 % - 80 % (percent) |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Depolama nemi | 5 % - 85 % (percent) |
Aksesuarlar
Monitör ve Smart TV kutularında sıkça aksesuarlar bulunur.
| Aksesuarlar | USB extension cable HDMI cable DisplayPort cable USB Type-C cable |
Ek özellikler
Diğer özellikler hakkında bilgi.
| Ek özellikler | Anti-theft stand lock slot - Kensington |