Ekran: 41.5 in, VA, W-LED, 3840 x 1200 pixels
Parlaqlıq: 380 cd/m²
Statik kontrast: 3000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 144 Hz
sRGB: 99.5 %
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | Metz Blue |
| Seriya | MTC6000 |
| Model | 42MTC6000 |
| Model ili | 2019 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 41.5 in (inches) |
| Diaqonal | 1102.47 mm (millimeters) 110.247 cm (centimeters) 43.4043 in (inches) 3.617 ft (feet) |
| En | 1052.3 mm (millimeters) 105.23 cm (centimeters) 41.4291 in (inches) 3.4524 ft (feet) |
| Hündürlük | 523.26 mm (millimeters) 52.326 cm (centimeters) 20.6008 in (inches) 1.7167 ft (feet) |
| Əyrilik radiusu | 1800 mm (millimeters) 180 cm (centimeters) 70.8661 in (inches) 5.9055 ft (feet) |
| Panel növü | VA |
| Panelin bit dərinliyi | 10 bits (8 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 1073741824 colors 30 bits |
| Tərəf nisbəti | 3.2:1 |
| İcazə | 3840 x 1200 pixels |
| Piksel addımı | 0.274 mm (millimeters) 0.0274 cm (centimeters) 0.0108 in (inches) 0.0009 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 92 ppi (pixels per inch) 36 ppcm (pixels per centimeter) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| sRGB | 99.5 % (percent) |
| DCI P3 | 90 % (percent) |
| Parlaqlıq | 380 cd/m² (candela per square meter) |
| Pik parlaqlıq | 450 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 3000 : 1 |
| HDR | HDR DisplayHDR 400 |
| Minimum cavab müddəti | 4 ms (milliseconds) 0.0040 s (seconds) |
| Örtük | Anti-glare/Matte |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 144 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.5 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 70 W (watts) |
| Enerji sərfi (maksimum) | 250 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| Dərinlik | 86 mm (millimeters) 8.6 cm (centimeters) 3.3858 in (inches) 0.2822 ft (feet) |
| Stendlə en | 1058.3 mm (millimeters) 105.83 cm (centimeters) 41.6654 in (inches) 3.4721 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 591.1 mm (millimeters) 59.11 cm (centimeters) 23.2717 in (inches) 1.9393 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 269.8 mm (millimeters) 26.98 cm (centimeters) 10.622 in (inches) 0.8852 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 13.45 kg (kilograms) 29.65 lbs (pounds) |
| Qutu eni | 479.9 mm (millimeters) 47.99 cm (centimeters) 18.8937 in (inches) 1.5745 ft (feet) |
| Qutu hündürlüyü | 196.8 mm (millimeters) 19.68 cm (centimeters) 7.748 in (inches) 0.6457 ft (feet) |
| Qutu dərinliyi | 148 mm (millimeters) 14.8 cm (centimeters) 5.8268 in (inches) 0.4856 ft (feet) |
| Qutu çəkisi | 18.59 kg (kilograms) 40.98 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Yes |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | Yes |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 2 x USB 3.0 (Type-C - 90 W) 1 x USB 3.1 (upstream) 3 x USB 3.1 (downstream) 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out |
| High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) |
Xüsusiyyətlər
Modelin bəzi əlavə funksional xüsusiyyətləri.
| Xüsusiyyətlər | AMD FreeSync 2 technology DDC/CI Low Blue Light Picture-by-Picture Picture-in-Picture |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | BSMI C-Tick CCC CE CECP ENERGY STAR 7.1 FCC Class B KC RoHS TCO Certified Displays 8.0 TÜV Eye Comfort VCCI WHQL (Windows 10; Windows 8.1; Windows 8; Windows 7) |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 45 °C (degrees Celsius) 32 °F - 113 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 10 % - 80 % (percent) |
| İş hündürlüyü | 5000 m (meters) 16404.2 ft (feet) |
| Saxlanma temperaturu | -20 °C - 60 °C (degrees Celsius) -4 °F - 140 °F (degrees Fahrenheit) |
| Saxlanma rütubəti | 5 % - 95 % (percent) |
| Saxlanma hündürlüyü | 12192 m (meters) 40000 ft (feet) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | DisplayPort cable HDMI cable USB Type-C cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |