Ekran: 54.6 in, TN, W-LED, 1366 x 768 pixels
Baxış bucaqları (Ü/H): 170 ° / 160 °
Parlaqlıq: 200 cd/m²
Statik kontrast: 600 : 1,
Dinamik kontrast: 10000000 : 1
Yenilənmə tezliyi: 56 Hz - 75 Hz
NTSC: 72 %
Çəki: 18.9 kg
Brend, seriya, model
Brend, seriya, model və modelin alternativ adları haqqında məlumat.
| Brend | LG |
| Seriya | BX |
| Model | OLED55BX6LB |
| Modelin alternativ adı | OLED55BX6LA OLED55BX3LA OLED55BX9LA OLED55BX9LB |
| Model ili | 2015 |
Ekran
Ekranın əsas xüsusiyyətləri: panel, arxa işıqlandırma, icazə, yenilənmə tezliyi və s.
| Ölçü sinfi | 54.6 in (inches) |
| Diaqonal | 1388 mm (millimeters) 138.8 cm (centimeters) 54.6457 in (inches) 4.5538 ft (feet) |
| En | 409.8 mm (millimeters) 40.98 cm (centimeters) 16.1339 in (inches) 1.3445 ft (feet) |
| Hündürlük | 680.4 mm (millimeters) 68.04 cm (centimeters) 26.7874 in (inches) 2.2323 ft (feet) |
| Panel növü | TN |
| Panelin bit dərinliyi | 8 bits (6 bits + FRC) |
| FRC | Yes |
| Rənglər | 16777216 colors 24 bits |
| Tərəf nisbəti | 1.779:1 |
| İcazə | 1366 x 768 pixels |
| Piksel addımı | 0.3 mm (millimeters) 0.03 cm (centimeters) 0.0118 in (inches) 0.001 ft (feet) |
| Piksel sıxlığı | 84 ppi (pixels per inch) 33 ppcm (pixels per centimeter) |
| Arxa işıqlandırma | W-LED |
| NTSC (1953) | 72 % (percent) |
| Parlaqlıq | 200 cd/m² (candela per square meter) |
| Statik kontrast | 600 : 1 |
| Dinamik kontrast | 10000000 : 1 |
| Üfüqi baxış bucağı | 170 ° (degrees) |
| Şaquli baxış bucağı | 160 ° (degrees) |
| Minimum cavab müddəti | 5 ms (milliseconds) 0.0050 s (seconds) |
3D
3D effekt əldə etmək üçün müxtəlif texnologiyalardan istifadə olunur. Hər texnologiyanın öz üstünlükləri və çatışmazlıqları var.
| 3D | No |
Tezliklər
Üfüqi və şaquli yenilənmə tezlikləri haqqında məlumat.
| Üfüqi tezlik (rəqəmsal) | 30 kHz - 61 kHz (kilohertz) |
| Şaquli tezlik (rəqəmsal) | 56 Hz - 75 Hz (hertz) |
Enerji təchizatı və sərfiyyat
Enerji təchizatı, sərfiyyat, enerji səmərəliliyi sinfi və s. haqqında məlumat.
| 110V | 100 V - 120 V (volts) |
| 220V | 220 V - 240 V (volts) |
| AC tezliyi | 50 Hz - 60 Hz (hertz) |
| Elektrik cərəyanı (A) | 2.5 A (amperes) |
| Enerji sərfi (söndürülmüş) | 0.21 W (watts) |
| Enerji sərfi (yuxu) | 0.28 W (watts) |
| Enerji sərfi (orta) | 10.1 W (watts) |
Ölçülər, çəki və rəng
Modelin ölçüləri və çəkisi (stendlə və standsız) və bazarda təqdim olunan rənglər haqqında məlumat.
| En | 1228 mm (millimeters) 122.8 cm (centimeters) 48.3465 in (inches) 4.0289 ft (feet) |
| Dərinlik | 46.9 mm (millimeters) 4.69 cm (centimeters) 1.8465 in (inches) 0.1539 ft (feet) |
| Çəki | 18.9 kg (kilograms) 41.67 lbs (pounds) |
| Stendlə en | 442 mm (millimeters) 44.2 cm (centimeters) 17.4016 in (inches) 1.4501 ft (feet) |
| Stendlə hündürlük | 344 mm (millimeters) 34.4 cm (centimeters) 13.5433 in (inches) 1.1286 ft (feet) |
| Stendlə dərinlik | 185 mm (millimeters) 18.5 cm (centimeters) 7.2835 in (inches) 0.607 ft (feet) |
| Stendlə çəki | 2.5 kg (kilograms) 5.51 lbs (pounds) |
| Rənglər | Black |
Erqonomika
Erqonomik funksiyalar haqqında məlumat: hündürlük tənzimlənməsi, fırlanma, əyilmə və s.
| VESA montajı | Yes |
| VESA interfeysi | 75 x 75 mm |
| Çıxarılan stend | Yes |
| Hündürlük tənzimlənməsi | No |
| Fırlanma (landşaft/portret) | No |
| Sola/sağa dönmə | No |
| İrəli/arxaya əyilmə | Yes |
| İrəli əyilmə | 5 ° (degrees) |
| Arxaya əyilmə | 20 ° (degrees) |
Audio
Audio sistemi haqqında məlumat: daxili dinamiklərin sayı və gücü, dəstəklənən audio texnologiyalar.
| Dinamiklər | 2 x 1.5 W (watts) |
Kamera
Bir çox müasir monitor və Smart TV-lərdə daxili kamera var.
| Kamera | No |
Bağlantı
Mövcud bağlantı portları, yuvalar və interfeyslər.
| Bağlantı | 1 x D-sub 1 x 3.5 mm Audio Out |
Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar
Standartlar, sertifikatlar və lisenziyalar.
| Sertifikatlar, standartlar və lisenziyalar | CCC CE ENERGY STAR 6.0 eStandby FCC Class B ISO9241-307 Class II Reach RoHS WEEE |
İstifadə və saxlanma şərtləri
Ekranın düzgün işləməsi üçün istifadə və saxlanma mühitinə dair tələblər mövcuddur.
| İş temperaturu | 0 °C - 40 °C (degrees Celsius) 32 °F - 104 °F (degrees Fahrenheit) |
| İş rütubəti | 20 % - 90 % (percent) |
Aksesuarlar
Çox vaxt monitor və Smart TV-lərin qutusunda aksesuarlar olur.
| Aksesuarlar | Audio cable D-sub cable |
Əlavə xüsusiyyətlər
Digər xüsusiyyətlər haqqında məlumat.
| Əlavə xüsusiyyətlər | Anti-theft stand lock slot - Kensington |